Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.04.2016, 17:39
hibrahim hibrahim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Bronz Üye

İzmir şubesi
Makale Yazarı
Ticaret: 7 / 100%
Standart XYZ Editörlüğü Yapılır (ESC - Video - Hikaye)

24.05.2017 Düzenleme: İŞ ALIMI KAPALIDIR.

Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık bir senedir makale yazarlığı sektöründeyim. Hikaye, video, esc alanlarında bol bol deneyimim oldu.

Nasıl çalışıyorum?
- Kesinlikle peşin çalışırım, ücret ödendiği sürece herhangi bir aksama söz konusu olmaz. Yaptığım işin arkasındayım, bir hatam olursa da telafisini yaparım. Bir yıldır buradayım, şükür şimdiye kadar kimseye bir yanlışım olmadı.

- Yapılan iş için mutlaka rapor tutarım. Gün sonunda raporu SKYPE veya WHATSAPP aracılığıyla sizlere gönderirim.

- Anlaşma sağlandığında mutlaka üzerime düşen görevi yerine getiririm. Bir - iki gün yapıp, bırakmak söz konusu dahi olmaz.

- Gönderilen makaleleri bir sene boyunca barındırıyorum. Herhangi bir sorun olduğu takdirde tekrar gönderebilirim.

Ücret: 100 Kelime = 2 TL
Benim yazdığım makaleleri siteye girmemi isterseniz makale başı +1 TL şeklinde ücret artar.
Sizlerin gönderdiği makaleleri siteye girmemi isterseniz makale başı 2 TL alıyorum.

Genelde SKYPE aracılığıyla iletişime geçtiğim için forumdaki kullanıcı adlarını bilmiyorum. Genelde uzun soluklu işlerde çalıştım. Konuma yazarak beni sevindiren müşterilerimin yorumları:

Alıntı:
constantin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Açık Konuşmak gerekir ise ben böyle bir editör daha görmedim. İşine dört elle sarılan ve dört dörtlük hizmet veren kendisiyle uzun bir dönem çalıştım. Herkese tavsiye ederim 100 kelimesi 1,5 yazan editörler var, ama ibrahim kardeşim 100 kelimesi 5tl dese inanın hakkını verir.
Alıntı:
NudeKing´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş ile dönem dönem çalıştık kendisi işinde iyidir.
Alıntı:
BrainLabs´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş bu güne kadar gördüğüm en düzenli editör, iş ahlakına sahip güzel bir insan çalışmanızı tavsiye ederim.
Alıntı:
Control1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Halil bey ile ticaretimiz oldu gayet başarılı ve işinin arkasından duran bir arkadaş. Makale işleriniz de güvenebileceğiniz isimlerden biri.
Alıntı:
wtt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşla dün itibari ile tanışarak çalışmaya başladık. Gayet temiz ve akıcı makale yazıyor. En önemlisi söz verdiği zamanda teslim ediyor.
Alıntı:
Postolache´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
aylık xyz editörü olarak anlaşıldı ve ücreti geçildi ilgili bir arkadaş işini aksatmıyor.
Alıntı:
kr4l´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
5 adet tanıtım yazısı yazıldı teşekkürler.
Çok hızlı arkadaş.

Mümkünse uzun soluklu işler için anlaşma yapmak istiyorum.

Konu hibrahim tarafından (24.05.2017 Saat 12:48 ) değiştirilmiştir.

Sponsor Reklam
BU ALANA REKLAM İÇİN: [email protected]