Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.04.2016, 17:39
hibrahim hibrahim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Platin Üye

İzmir şubesi
Makale Yazarı
Ticaret: 7 / 100%
Standart XYZ Editörlüğü Yapılır (ESC - Video - Hikaye)

17.03.2017 Düzenleme: ESC iş alımı açıktır.

Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık bir senedir makale yazarlığı sektöründeyim. Hikaye, video, esc alanlarında bol bol deneyimim oldu.

Nasıl çalışıyorum?
- Videoları, bot panelinden günlük anlaşılan video adedini taslak olarak atıyorum.

- Hikaye, günlük anlaşılan makale miktarına göre hikayeleri Word dosyası olarak mail adresine gün sonuna doğru atıyorum. Eğer editör olarak siteye giriş yapmamı isterseniz fiyat 1 TL artar.

- ESC, en verimli olan 150 – 200 kelime aralığındaki makaleleri gün sonunda sizlere mail olarak atıyorum. Eğer editör olarak siteye giriş yapmamı isterseniz fiyat 1 TL artar.

- Yazdığım makaleleri bilgisayarımda bir sene boyunca barındırıyorum. Gerektiğinde çıkarıp tekrar atarım.

Ücret: 100 Kelime 2.5 TL

- Yazılan makalelerin raporunu tutuyorum. (Örnek: Screenshot by Lightshot)

Ödemelerimi siz bana ben size alışana kadar günlük yaparsanız. Forumda tanına biriyseniz ilk makale sonra para şeklinde anlaşmalar kabul edilebilir. Onun dışında ücret alındıktan hemen sonra makaleler gönderilir. Güven problemi ortan kalktıktan sonra zaten birbirimizi sıkıştırmayız.

Şimdiye kadar çalıştığım işler genelde uzun soluklu oldu. Çünkü yaptığım işi genel olarak müşteriler beğeniyor. Referans olarak gösterebileceğim kişi sayısı dördü geçmez. Genel olarak Skype üzerinden konuştuğumuz için forumdaki kullanıcı adlarını bilmiyorum. Onun dışında daha önceden iş yaptığım bazı kişiler:

Alıntı:
NudeKing´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş ile dönem dönem çalıştık kendisi işinde iyidir.
Hikaye konusunda makale ihtiyacı olduğu sürece arkadaşla çalıştık. İlk hikaye deneyimlerimi bu arkadaş sayesinde yaptım.
Alıntı:
BrainLabs´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş bu güne kadar gördüğüm en düzenli editör, iş ahlakına sahip güzel bir insan çalışmanızı tavsiye ederim.
Yanlışım yoksa video için anlaşma yapmıştık.
Alıntı:
Control1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Halil bey ile ticaretimiz oldu gayet başarılı ve işinin arkasından duran bir arkadaş. Makale işleriniz de güvenebileceğiniz isimlerden biri.
Alıntı:
wtt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşla dün itibari ile tanışarak çalışmaya başladık. Gayet temiz ve akıcı makale yazıyor. En önemlisi söz verdiği zamanda teslim ediyor.
Alıntı:
Postolache´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
aylık xyz editörü olarak anlaşıldı ve ücreti geçildi ilgili bir arkadaş işini aksatmıyor.
Alıntı:
kr4l´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
5 adet tanıtım yazısı yazıldı teşekkürler.
Çok hızlı arkadaş.

Hikaye örnek makaleler: Screenshot by Lightshot | Screenshot by Lightshot (Çok eski olduğu için editlemeden verdim)

ESC örnek makaleler: Screenshot by Lightshot | Screenshot by Lightshot (Çok eski olduğu için editlemeden verdim)

Mümkünse uzun soluklu işler için anlaşma yapmak istiyorum.

Konu hibrahim tarafından (17.03.2017 Saat 00:02 ) değiştirilmiştir.

Sponsor Reklam
BU ALANA REKLAM İÇİN: [email protected]