Wmroot - Webmaster Forum  

Geri Dön   Wmroot - Webmaster Forum > Ticaret > Alışveriş > Script Satış


Yeni Konu Aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 25.04.2018
 
Antalya Şubesi
Üyelik tarihi: 25.04.2018
Mesajlar: 2
Konular: 1
Bahsedilme: 0 Mesaj
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Thumbs up PHP FirePlayer - Gelişmiş yönetim paneli ve player. Çoklu API hesabı, güncel ve sağlam kaynaklar.

Merhabalar, bir süredir devam ettiğim projenin sonuna geldim. Gayet kaliteli bir çalışma ortaya çıktı. Uzun senelerin yazılım tecrübesi ve film dizi sitesi sahibi müşterilerimden aldığım fikirler ile hazırladım.
Konuyu kısa ve öz olması amaçlı fazla doldurmadım, demo yönetim paneli ve player önizleme sayfalarından gerekli kanıya varabilirsiniz.
Bütün özellik ve gereksinimlerin bulunduğu bir ön sayfa hazırladım. Buradan bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Yönetim paneli giriş bilgileri
Kullanıcı adı: admin
Şifre: 123456

Skype : neronsilence (live değil)
Alternatif iletişim : [email protected]


Click the image to open in full size.

Gelişim ve güncelleme detayları

Alıntı:
v1.0.8
* bu alt versiyona kadar bütün sıkıntılar giderildi, alt yapısı sunucu performansı için geliştirildi ve satışa sunuldu

v1.0.9
* toplu video silme özelliği eklendi
* yazılımsal bazı onarma ve geliştirmeler yapıldı

v1.1.0 (büyük güncelleme)
* cloud.mail.ru alt klasörde olan dosyalara erişim için eklenmiş olan fonksiyondaki yazılımsal bir sıkıntı giderildi. (config.php de cmr_login kapalıyken sadece ana dizine dosya atabilirsiniz, açıkken alt klasordeki dosyalara da ulaşılır fakat sitedeki oturumunuz sonlandırılır)
* toplu silme ve tekli silme işlemindeki önbellek temizleme aşamasında ufak bir problem yaşanıyordu çözüldü.
* my.mail.ru kaynaklı https://my.mail.ru/mail/neronsilence...myvideo/4.html şeklinde girilen linkin otomatik olarak embede çevrilmesi için ek fonksiyon hazırlandı.
* isteğe göre birden fazla kaynak ekleyebilme özelliği eklendi. kırık & yedek link sistemi aktifken, bu sisteme dahil olan sitelere ait kaynakları ekleyebilir videonuzu güvence altına alabilirsiniz. (kaynakların içerisine maksimum 1 adet cloud.mail.ru linki girilebilir, tek api hesabı seçilebilir.)

v1.1.1
* kaynak eklerken php nin kendi url dogrulama sisteminde türkçe ve bazı özel karakterlerde problem yaşanıyordu, bu url dogrulaması her ihtimale karşı sıkıntı yaratmaması için tamamen kaldırıldı
* google plus ve photos ile alakalı güncelleme yapıldı (yaptıkları link yapısı değişikliği sebebi ile linkleri bulamıyordu düzeltildi)
* openload.co'ya ait oload.stream,oload.site,oload.tv,oload.xyz,oload.w in domainleri otomatik algılama sistemine eklendi, kırık & yedek link sistemine dahil edildi
* dailymotion.com kısaltması olan dai.ly otomatik algılama ve kırık & yedek link sistemine dahil edildi
* otomatik algılama sistemine streamango.com (embed) eklendi, kırık & yedek link sistemine dahil edildi
* bazı internet explorer versiyonlarında alınan javascript hatası sebebi ile player çalışmıyordu bununla alakalı iyileştirme çalışması yapıldı
* tek kalite yadi.sk kaynağı eğer izleme limitine takılmışsa bir sonraki kaynağa geçmesi için özellik eklendi

v1.5.0
* yönetim paneline araçlar bölümü eklendi, bu bölüme toplu link / embed çıktıları alabileceğiniz ve videoların önizlemesini yapabileceğiniz bir araç eklendi.
* yönetim panelindeki araçlar bölümüne toplu video ekleyebileceğiniz bir alan eklendi, örneğin rapidvideo.com sitesindeki export aracının verdiği çıktıyı birebir kopyalayıp yapıştırmanız halinde toplu olarak videolar eklenir ve bütün başlık/link çıktısını bir buton ile kopyalayabilirsiniz.
* yönetim panelindeki araçlar bölümüne toplu içerik çekme alanı eklendi. burada vidmoly.me hesabınızdan ve yadi.sk sitesindeki videoların bulunduğu klasörden içerikleri toplu ekletebilirsiniz. cloud.mail.ru hesabınızdan da toplu video ekleyebilirsiniz, hatta paylaşılmamış yani linkleri alınmamış olan videoları eklenmenin öncesinde otomatik olarak paylaştırabilirsiniz.
* rapidvideo.com kaynağı player üstünde oynatılabilecek hale getirildi, bazen kurulan bağlantıdaki cevap problemi yüzünden video kırık olarak algılanıyordu bu düzeltildi. bununla birlikte kırık & yedek link sistemi geliştirildi.
* mediafire.com kaynağı player üstünde oynatılabilecek hale getirildi tek kalite formatındadır. kırık & yedek link sistemine dahil edildi.
* javascript kodu ekleyerek sitenizdeki daha önce eklenmiş olan videoları panele video eklemeden playera çevirebilme / kırık link kontrolü yapabilme özelliği eklendi, kırık link hangi sayfada ise onu da belirtiyor.
Kod:
jquery hali
<script type="text/javascript" src="http://siteniz.com/fireplayer/player/assets/jqplayer.php"></script>
basit javascript hali
<script type="text/javascript" src="http://siteniz.com/fireplayer/player/assets/jsplayer.php"></script>
* javascript kodu ekleyerek sitenizdeki daha önce eklenmiş olan videolarda playera çevirmeden sadece kırık link kontrolü yapabileceğiniz bir özellik eklendi, kırık link hangi sayfada ise onu da belirtiyor.
Kod:
jquery hali
<script type="text/javascript" src="http://siteniz.com/fireplayer/player/assets/jqchecker.php"></script>
basit javascript hali
<script type="text/javascript" src="http://siteniz.com/fireplayer/player/assets/jschecker.php"></script>
* dailymotion m3u8 olarak oynatılıyordu, yaptıkları son güncelleme ile çözümü mümkün olmayan şekilde kalıcı olarak devredışı.
* youtu.be domain adresi ile alakalı acil durum embede geçiş problemi vardı düzeltildi.
* player daki ve embed videolar için otomatik başlatma özelliği eklendi ayarlar -> player ayarları bölümüne açıp kapatma eklendi.
* toplu embed kaynaklar arasından rastgele seçme özelliği eklendi (örneğin 10 adet google drive embedi arasından her sayfa yenilemede farklı gelmesi)
* jwplayer için ücretli skin desteği eklendi, codecanyon üstünde satılan aşağıda listesi verilmiş skinlere ve renklerine tamamen uyarlanmıştır. tek yapmanız gereken jwplayer/skins/ klasörüne temaları atmanız ve ayarlar -> jwplayer -> tasarım ayarları bölümünden skin değiştirmek.
--Thin Skin Retina for JW Player
--Flat Skin Retina for JW Player
--Tube Skin Retina for JW Player
--AIR Skin Retina for JW Player
* jwplayer için manuel skin ekleme desteği eklendi, skin css dosyasının url adresini ve adını ayarlar -> jwplayer -> tasarım ayarları bölümünde gerekli alanlara girmeniz yeterli.
* jwplayer gibi farklı video oynatıcılar eklendi, VideoJS / Clappr / Hola (Spark) Player / Flow Player / Beez Player Pro seçimi ayarlar -> player ayarları bölümüne eklendi.
* jwplayer için kullandığınız temanın arka plan, yazı ve buton renklerini değiştirebileceğiniz bir alan eklendi. ayarlar -> jwplayer -> renk ayarları bölümünde.
* jwplayer için vast / preroll reklam alanları eklendi. ayarlar -> reklamlar -> preroll / vast (JW Player) bölümünde.
* videojs / beezplayer için preroll reklam alanı eklendi. ayarlar -> reklamlar -> preroll (videojs / beezplayer) bölümünde.
* eklenen video oynatıcılar arasından VideoJS için bir adet ücretsiz tema player içerisine yerleştirildi. ayarlar -> player ayarları bölümünden seçebilirsiniz.
* eklenen video oynatıcılar arasından VideoJS için ücretli skin (Flat Skin Retina for VideoJS) desteği eklendi. skin klasörünü player/assets/ klasöründe videojs klasörü içerisine atmanız ve ayarlar -> player ayarları bölümünden videojs tasarımını seçmeniz yeterli.
* eklenen video oynatıcılar arasından Beez Player Pro'nun ücretsiz skinleri ayarlar -> player ayarları bölümünde seçilebilir hale getirildi.
* kaynak türü mp4 olarak seçerek eklediğiniz videolarda birden fazla kalite seçeneği aktif edildi. örneğin url adresinin sonuna |part1 yazmanız player üstünde kalite seçme bölümünden değiştirilebilmesine olanak sağlar.
* cloud.mail.ru ile alakalı onarım çalışmaları yapıldı, video izlerken hata verdiğinde playerin kapanıp devam etmesi yerine kapanmadan devam etme özelliği eklendi. (sadece jwplayerda geçerlidir)
* google drive embed kaynaklarında asıl videonun adresine yönlendiren sağ üst taraftaki buton bloke edildi.
* yeni tarayıcı güncellemesinden sonra izin verilen siteler kısmında kullanılan javascript kodu çalışmaz hale gelmişti, yeni bir izin verilen siteler sistemi hazırlandı daha kalıcı ve net çözüm üretildi.
* müşterilerimden gelen istekler doğrultusunda bir kaç embed kaynak daha eklendi, kırık link sistemine dahil edildiler.
-- vidfast.co
-- vidlox.me
-- estream.nu | estream.to
-- vidzella.me
-- speedvid.net
* kaynak türlerine DASH video seçimi eklendi.
......
Son güncelleme ile alakalı önemli notlar

jsplayer / jqplayer / jschecker / jqchecker dosyalarındaki aşağıda olan bölümü değiştirmeniz ve sadece playera çevrilmesini / kırık link kontrolünün yapılmasını istediğiniz kaynakları bu listede bırakmanız gerekmektedir.
Kod:
var acceptablehosts = ["...
rapidvideo player üstünde oynatılmaya ayarlandı fakat, bazı sunucuların ip blokları engelli olduğu için video bilgileri çekilemeyebiliyor. ayarlar -> acil durum -> rapidvideo.com seçeneğini aktif edip önbellek temizlerseniz tekrar iframe olarak aktif olacaklardır. bu sorun güncellemeden sonra ortaya çıktığı için, proxy ile önüne geçebileceğimizi düşündüğüm bir konu olsa da proxy ihtiyacı ve kaynağı gerekmektedir bununla ilgili de kısa süre içerisinde bir çalışma yapacağım.

R10
https://www.r10.net/script-satisi/18...kaynaklar.html

wmaraci
https://wmaraci.com/forum/script-sat...ml#post2839479

Konu Postolache tarafından (06.07.2018 Saat 07:17 ) değiştirilmiştir.
Alıntı ile Cevapla

Tavsiye Ettiğimiz Ürünler
  #2  
Alt 27.04.2018
Platin Üye
 
Yurtdışı Şubesi
Üyelik tarihi: 07.03.2018
Mesajlar: 55
Konular: 9
Bahsedilme: 0 Mesaj
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart Cevap: PHP FirePlayer - Gelişmiş yönetim paneli ve player. Çoklu API hesabı, güncel ve sağlam kaynaklar.

skype ekledim.

Konu tanıtımcı tarafından (27.04.2018 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: görmemişim skypesini
Alıntı ile Cevapla

  #3  
Alt 27.06.2018
 
Antalya Şubesi
Üyelik tarihi: 25.04.2018
Mesajlar: 2
Konular: 1
Bahsedilme: 0 Mesaj
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Standart Cevap: PHP FirePlayer - Gelişmiş yönetim paneli ve player. Çoklu API hesabı, güncel ve sağlam kaynaklar.

xyz kaynaklar için özelden yazabilirsiniz

Konu Postolache tarafından (27.06.2018 Saat 01:12 ) değiştirilmiştir.
Alıntı ile Cevapla

Cevapla


Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
alsancak escort buca escort maltepe escort
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wmroot.Com webmaster forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Her hangi bir xyz forum içeriğinden rahatsızlık duyuyorsanız lütfen bize [email protected] adresinden ulaşınız.
DMCA.com Protection Status

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163