Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

150 Siteden Seç Beğen Al Aylık 30 TL’den

Katılım
10 Haz 2018
Mesajlar
35
!!! DİKKAT !!!
!!! BU SİTELERDEN TANITIM SATIŞI YAPILMIYOR; !!!
!!!
SADECE FOOTER LİNK !!!


1000-3000-5000 sitemiz yok, 3 arkadaştan el emeği göz nuru sürekli güncellenen, hepsi 1 yıldan uzun süre domaini uzatılmış, kendimize ait 150 siteden link satışı. Günde onlarca tanıtım satılan siteler değil, sıfır tanıtım satışı yapılan ve bu yüzden güçlü etki yaratan tertemiz footer backlinkler siteler. Link kaldırma kesinlikle olmaz kendi sitemiz. Uzun süre çalışacak arkadaşlar arıyoruz. Önce biz değil siz kazanın ki her ay düzenli çözüm ortağınız olalım birlikte uzun süre kazanalım.

Sitelerin ortalaması 2017’den bu yana aktif sitelerdir. Domainleri güçlüdür içlerinde 1995 kayıtlı çoğu forum üyesinden yaşlı domainler bile var!

Ödeme Yöntemleri: Kripto para, hizmet takası, banka transferi

Forum Dışı İletişim:
Whatsapp: 262 606 0 726
Skype: live:2dedd6a4f1da91be

FARKLI IP Adresleri

3 Arkadaş kendi sitelerimizdir. Her gün bizzat baktığımız el emeği ve göz nuru sitelerdir. 5 Yıldır aralıksız alım yapan müşterilerimiz var ! İşimizi düzgün yapıyoruz arkadaşlar, uzun süreli çalışmak isteyenler buyursun görüşelim lütfen. Aylık takribi 5K lık özgün makale girişleri yapılıyor. Kazandığımızı sitelerimize yatırıp güçlendiriyoruz. Ful imaj bazlı yedek alınıyor, siteler 6 farklı suncuya dağılmış durumda. Kesinti, veri kaybı vb. durumda sitelere anında müdahale edilir, uzun süreli ve kalıcı link (Google'ın en sevdiği ! :) )

Aldığınız Backlink Binlerce Google Sonucuna Yansır ve Size Olumlu Geri Dönüş Sağlar.

Kaliteli sitelerden, sınırlı sayıda satış. Yüksek Ahrefs DR, UR, Moz DA, PA, Yüksek İndeks Sayıları, Düşük Spam Skor. Piyasanın en sağlam sitelerinden tanışma fiyatı sunabiliriz.

Ahrefs Domain Rating (DR): 65+ Gibi Efsane Değerler Vardır
 
Son düzenleme:
Katılım
10 Haz 2018
Mesajlar
35
Kampanya başladı arkadaşlar seç beğen al kendin seç, ilgilenenler liste için iletişime geçebililer.
 
Google ads alanı