Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

2 kelime için çalışma

Katılım
6 Ağu 2020
Mesajlar
85
merhabalar arkadaşlar bugune kadar wmroot üzerinden 50-60k üzeri ticaretim olmuştur. Fakat backlink konusunda olan ticaretlerimde sürekli sorun yaşadım.

Şuanda çalışma yaptığım 1 adet site var ve ilk 10 - 11 sıra 2 kelimesindede gezmektedir. İhtiyacım olan backlink yada hacklinktir. Bu konuda çalışma yapıp siteyi ilk 8 sıra içerisine sokana 2000 tl ödeme yapacağım. Çok iddali arkadaşlar var bu konuda başarılı olacaklarından eminim fakat ödemeyi site sıralamaya geldikten sonra yaparım. çünkü dediğim gibi kime ödeme yaptıysam linkler uctu gitti telafiside olmadıki olsa bile bana faydası yok google görene kadar zaten öteki linkte kalkıyor.

Site legal bir sitedir. Kelimelerim ; villa kiralama ve kiralık villa dır. zaten bu 2 kelimedede ilk 11 sıra içerisinde hatta ilk sayfa dediğim yere dahi gelip düşmektedir. Çalışmak isteyen arkadaş olursa skype adresim Doomsday48 dir.

iş olduğu taktirde daha hizmet alınacaktır. bir çok villa sitesinin işlemlerini ben yapmaktayım bir dahaki çalışma bedeli alınan ücretin 3/1 olacak şekilde çalışılacaktır. sezon geliyor bir şekil bu ref olduğunda gelecek miktarlar büyük paralardır. skypden görüşelim
 
Google ads alanı