Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

50 Adet Blog Tabanlı Temiz Haber Sitelerinden İlk Satışlar

BÜTÜN SİTELERİN GENEL ÖZELLİKLERİ
- Bütün siteler 1 yaş ortalamasına sahiptir ve domainleri uzatılmaktadır.
- Bütün siteler .com alan adı uzantısına sahiptir.
- Bütün siteler en az 200 sayfa haber içermekte, içerikle editörler tarafından oynama yapılarak girişi sağlanmıştır.
- Bütün sitelerde yayın politikası, künye gibi sayfalar mevcuttur.
- Bütün sitelerin temasında oynama yapılmış hızlandırılmış ve önbellek sistemi kurulmuştur.
- Bütün sitelerin en az 1000 en fazla 10000 indexi bulunmaktadır. ( Siteniz için en ideal link sayısına sahipler )
- Bütün siteler kısmi olarak google arama motorundan organik trafik almaktadır.
- Bütün sitelerden ilk çıkışlar yapılacaktır ( Aynı zamanda kendimize de çıkış sağlayacağız )

FİYAT LİSTESİ
- Link adet fiyatı 20 TL'dir.
- Tanıtım adet fiyatı 10 TL'dir. (yazı tarafınızdan hazırlanmalı ve kontrolümüzden geçmelidir)
- Dileyen müşteriler rasgele yazı içi linklememizden yararlanabilir bu durumda makale iletmenize gerek yoktur rasgele yazılara linkleriniz eklenir.

KALAN MÜŞTERİ LİMİT: 9
MİNUMUM SATIŞ TUTARI: 300 TL'dir.

ÖDEME YÖNTEMİ
- Papara, Kripto, Banka havalesi

ÇALIŞMA YÖNTEMİ
- Yukarda belirtildiği gibi sadece ciddi kişilerle site listesi paylaşılacak dolayısıyla bize öncelikle alım yapmak istediğiniz site adresini iletmelisiniz.
- Önce link, tanıtım eklenir ardından ödeme beklenir. Ödemeniz geldiği sürece kalkma olmaz günü geldiğinde hatırlatma yapılır verdiğimiz hizmeti nasıl anlık ve kaliteli sunuyorsak karşı taraftan aynı duruşu bekleriz.

İLETİŞİM
Skype - live:.cid.1bca80bc6d8fcec7

DİPNOT: KOMİSYONCU DEĞİLİZ SİTELER BEN VE ARKADAŞIMA AİTTİR 2 KİŞİ BÜTÜN SİSTEMİ ELEMANLARIMIZLA İDARE ETMEKTEYİZ GİDER KALEMLERİNİ BÖYLE HAFİFLETMEKTEYİZ.

DİĞER SATIŞ KONUMUZ

Hepsi Sıralamada En Az 5 Yıllık Özgün Güncellenen 100 Adet Temiz Esc Siteden Eşsiz Link & Tanıtım Fırsatı
Kendi Sitemize Çalışma Yapıyor Gibi Hacklink Ekliyoruz!

Son düzenleme:
Google ads alanı