Çok Sayıda Shell Alınacaktır

eftalKaan

Yeni Üye
Merhaba, öncelikli olarak çöp shell olmak üzere satılık durumda olan tüm shelleri alıyorum.

İstediğim özellikler;

Shellerde yazma/düzenleme izni olması
linux sunucular olması
mümkünse ortalık malı gibi her yerde gezen sunucular olmamalı

ödeme sadece usdt olarak yapılacaktır.

Korhanisback

Kıdemli Exsper
selam merhabalar istediğiniz seviyede ve da pa öncelik belirlediğiniz değerlere göre fiyatlandırarak ister aylık ister gunluk şekilde yardımcı olabilirim ama piyasada değeri 300tl değerinde olupta 20tlye shel ariyacak insanlara shel vermiorum piyasada öğrenci çok o fiyatlara vercek o yüzden belirtmek isterim fiyatlarım piyasadakiler ile aynı değildir. olumlu düşünürseniz skype adresimi iletiyorum: admin_1590

eftalKaan

Yeni Üye
selam merhabalar istediğiniz seviyede ve da pa öncelik belirlediğiniz değerlere göre fiyatlandırarak ister aylık ister gunluk şekilde yardımcı olabilirim ama piyasada değeri 300tl değerinde olupta 20tlye shel ariyacak insanlara shel vermiorum piyasada öğrenci çok o fiyatlara vercek o yüzden belirtmek isterim fiyatlarım piyasadakiler ile aynı değildir. olumlu düşünürseniz skype adresimi iletiyorum: admin_1590
arkadaş ile ilk ticaretimizi yaptık çok geniş link arşivi mevcut bundan sonrada çalışacağız, güvenebilirsiniz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar