Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

A Class Premium Bet Data Satışı

v01d

Platin Üye
Katılım
17 Kas 2021
Mesajlar
64
Merhaba,
Private yöntemle elde edilmiş türkiye ve global çapta ses getirmiş canlı ( sansürlenmiştir ), sports bet sitelerinin dataları elimde mevcut.
Datalar yeni maksimum 2 aylık. Başka yerde bulamazsınız. Verim alamazsanız hakkımda şikayet konusu açabilirsiniz kefilim. Sitelere düşmüş yabancı yerlerde görebileceğiniz herhangi bir data değil. Kendi çıkarttığım çok çok özel datalar. İsim Soyisim Telefon şeklinde teslim edilir. Yalnızca ( sansürlenmiştir ), yalnızca spor, yalnızca belirli bir oyun oynayan dataları isteyebilirsiniz.
Yatırım almamanız imkansız şu an satışını yaptığım yer kullanıyor call elemanları aktif olarak ciddi yatırımlar alıyorlar. SMS kullanımı içinde uygundur.
Türkiye'de bet dendiği zaman akla gelen dev siteler olduğu için isimlerini açık açık buraya yazamıyorum.

Ödeme yöntemi yalnızca kripto.
Fiyat: data / 0.50. ( ilk satışlardan sonra 3 katına çıkartılacak)
Stok: her gün yenisi gelir. şu an mevcut 90k.

Not: Minimum satış tutarım 1.000 TL'dir. Bu fiyat altında satış yapmıyorum. Bu ve üstü miktarlarda hediye olarak data gönderimine ek koyacağım.

Benimle iletişime geçmek için
Skype için tıklayın
Telegram için tıklayın
Whatsapp için tıklayın
 
Google ads alanı