Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Alexa.Com Kapanıyor

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Alexa.Com sitesinde 1 Mayıs tarihinde hizmetlerine son vereceğini açıkladı !!

Peki bunun gerçeklik payı nedir ?

Kesinlik ile ölmüş bir siteyi tekrar hayata döndürme halk deyimi ile son çırpınış hareketlerinden ibarettir. Alexa kapanmayacak ve hizmetine devam edecek neden böyle bir haberi yaydılar sorusuna ise yanıtım kişisel olarak söylüyorum bundan daha güzel bir bedava reklam kampanyası oluşturulamazdı.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Kendilerinin söylediğini yazdım zaten açıkladı dedim.

kapanır bu tür aciklama yapanlar hep kapatti en kisa zamandaki örnek hitleap.com yuzde 80 insan burdan hit sağlıyordu kendisine kapanacagini duyurdu ve kapatti alexa da kapanir duyurduysa

Alexa'nın artık eski işlevi yok hocam. Semrush, Moz gibi daha profesyonel yazılımlar elindeki müşterileri aldı. Amazon bence Alexa'yı yapay zeka projesine çevirecek.

Alexa alternatifi ne olacak sizce arkadaşlar? Açık ara otorite olan bir siteyi niye kaptırlar anlam veremedim...

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Bu alemin en eskileri alexa hala kullanmakta

Alexa, 1 Nisan 1996 - 1 Mayıs 2022 tarihleri arasında faaliyet göstermiş ABD merkezli ve Amazon tarafından yönetilen bir internet şirketiydi. Ve son.

Google ads alanı