Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Android 4.3 yüklü Xperia Z’de aşırı ısınma sorunu yaşanıyor.

Katılım
3 Mar 2018
Mesajlar
1,648
Hepimiz Japon teknoloji firması Sony’nin yeni amiral gemilerinin yanısıra diğer akıllı telefonlarını da KitKat’a güncellemek için çalışmalarına devam ettiğini biliyoruz. Ancak Xperia serisinin bazı telefonları Android 4.3 ile sorunlar yaşıyor.

Sony Xperia serisinin birçok modeline Android 4.3 güncellemesi JellyBean’i sundu.Fakat Xperia Z kullanıcıları Android 4.3′den sonra mutlu değil gibi görünüyor. Xperia Z kullanıcılarından birçoğu 4.3 güncellemesinden sonra aşırı ısınma sorunları ile karşı karşıya kaldıklarını söylüyor. Kullanıcılar oyun oynamak, video izlemek gibi bazı işlemleri yaparken cihazın aşırı ısındığını dile getiriyorlar.

Birçok forum sitesinde de bu sorunun yaşandığı ve buna bir çözüm bulunması yönünde atılan mesajar oldukça fazla görünüyor. Eğer sizlerde Sony Xperia Z ile aynı sorunu yaşıyorsanız yorum bölümünden bizlerle paylaşırmısınız.
 
Google ads alanı