Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Anne Bebek Sitesi - annegram.com

Katılım
11 Mar 2018
Mesajlar
5
1585338654078.png


Bebeğiniz rahminize düştüğü andan itibaren hepiniz bir annesiniz. Anne olmanın kolay olmadığı bilindiğinden annegram sitesi size birçok konuda yardımcı oluyor. Anne, bebek, hamilelik, çocuk, sağlık, güzellik, evlilik, astroloji, moda, tüp bebek, çok aktiviteleri ve diyet ile alakalı tüm konularda bilgi sahibi yapıyorlar.

Doğumdan Önce Tecrübe
Tüm annelerin ve anne adaylarının merak ettiği sorulara en detaylı şekilde cevap bulabileceğiniz bir site bulunuyor. Hamile kalmaktan bebek doğumuna kadar yaşanan sürecin aşama aşama anlatımı ile sizin hep yanınızda olmaktan mutluluk duyuyorlar. Doğacak bebek için alışveriş nasıl yapılır sorusunu bu siteden cevap bularak yapacaksınız. En doğru ve güncel bilgi paylaşımı sayesinde bebeğiniz doğmadan tecrübeli bir anne oluyorsunuz.

Sitede üye olan annelerin minik yavrularının resimlerine bakarak belki de siz de anne olmayı hayal edeceksiniz. Tüm yazılar sohbet havasında olduğundan dolayı sıkılmayacağınızı garanti ediyorlar. Genç annelerin katılımları ile bebek ve annelik hakkında en güncel bilgilere sizde sahip oluyorsunuz.

Geçmişten günümüze gelen yanlış olup ama doğru diye bilinen ne varsa burada görüyorsunuz. Bebeğiniz doğduktan sonra rehavete kapılmanıza gerek kalmadan günlük olarak Annegram’ ı takip ettiğinizde ne kadar doğru hamleler yaptığınızı göreceksiniz. Çocuk büyütmenin, çocuğa alışkanlıklar kazandırmanın, uyku ve tuvalet eğitiminin ne kadar meşakkatli olduğu tecrübeli anneler sayesinde anlatılıyor. Bu tecrübelerden sizde yararlanabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan bu siteye üye olarak yeni eklenen tüm anne, çocuk, eğitim v.s. konulardan anında haberdar olabiliyorsunuz. Bebeklikten çocukluğa geçiş ne kadar zorlu bir süreç ise tecrübeli anneler sayesinde bu süreci çok yıpranmadan geçirebilirsiniz. Kız çocuk ya da erkek çocuk annesi olmak hakkında merak edilen tüm soruların cevapları veriliyor. Her annenin kendinden bir şeyler bulabileceği yararlı bir sitedir

Site: https://www.annegram.com/
 
Google ads alanı