backlinksatisi.com, Mediawbh Dolandırıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertvural

Yeni Üye
sendemi iş bankası hesabına attın güllişah kahramana aslında iyi adam ama işine geldiği gibi davranıyor egemene gelince sakarya sitesi için herşeyi yapar, bana whatsaptan bir alay küfür edip yok bana anti kasıyosunuz vs diyip kendi kendine gelin güvey olur , sonra burdada ben yapmadım der diyom ya bu formun sahibide banlamadığı kişiler gibi işine geldiğine :)

demekki senin kanında bozukluk varki sana hakkını vermiş sen akşama kadar milleti dolandırıyon çarpıyon iyide o seni çarptı garibandır diye ona kelimemi edecen ? lavuk . sanane egemene destek veriyormuş en iyisini vermiyormu sanane olm bende egemene destek verecem benim listem senin sülalende yok olamaz da inat deilmi la sana kopuksun zincirini koparmışsın ha bire insanlara sataşıyorsun millete gider yapıyon bir daha bu foruma girme lavuk bende senin paranı yiyecem bunu yaz bir köşeye sana öyle bi oyunlar yapacam aklın şaşacak sana link sattıracam 20 gün sonra kaldıracam :D ardından sana düz gidecem şaşıracan hem paranı alcam hemde anana düz gidecem karına düz gidecem iyimi :D film oyun böyle yapılır lavuğun cocugu seni :D sen dur hele lavuğun cocuguna bak herkese gider yapıyon biri senin başını anana sokar bak demedi deme :D soruşturmalar vs. onları anlatmiyim site adını öğrendiğim gibi peşindeyim bilgin olsun düşman listemdesin ayık ol sen sana . koyduklarımın yanında bir hiçsin bide leo7 bra sende bu cocugu affet garibandır sorun yok 500 lira yemişse canı sağolsun yav delimisiniz adamın ihtiyacı varki yemiş cevap vermiyorsa problemi vardır boşverin iyi niyete devam böylesi xkalpsiz gibi lavuklara sataş brat sen bu lavuklar hak ediyor ben öğrenim bunun sitesini tüm holdinglerin avukatlarını buna müsallat edecem garibanların öcünü almış olacam bu herkese sataşıyo yok efendim 5 bin tlmi yemişler yok bilmem ne 5bin biarada görmemiş bir itsin namusunu kurtaramıyon daha gelmişsin filmden 5bin diyon onun bununcocugu senin gibi süzmenin parası yenilmezmi ben bile yiyecem sana oyun peşindeyken gelmişsin bide paramı yediler diyon iyi etmişler oğlum bende yiyecem :D salağın cocugusun ne boksunki paranı yemesinler bok oğlu bok ailende senin gibi gereksiz daha ailene düz gittim hesap soramıyorsunuz skype de bi ton hakaret ettim sana ailen yokmu göstersene o mesajlarımı anandan akan zevk suyunu sana içirecem sen sen işin şamatasındasın şamata oğlu şamata seni :D

kardeş hele şu xkalpsizin site adını bana özel pm den atarmısın. bu şahıs holdinglere v.s. çok büyük zarar kayıplar verdirmiş acilen site adresi lazım soruşturma açtıracağız adını soyadını devlet öğrenir binlerce insanın emeğiyle oynuyormuş bu lavuk holdinglerde çalışan yazılımcılara kötü şeyler yapmış mafya grubuyla kaldırmış onlara pis şeyler yapmış öyle duyum aldım :) :) :) hepsi şikayette bulunacak bunun hakkında acil dosya acılacak İstanbul siber suçlar , Ulusal siber suçlar usom, xkalpsiz üyesinin site adını öğrenmek istiyor bu şahıs örgütmüş öyle duyduk ama adını soyadını öğrenmemiz için site adını göster bize bende skype adresini v.s. hepsini usoma bildirecez bildiklerimizi anlatcaz alınır bunun haddine değil türk medyasına zarar vermek bu lavuk işidle işbirliği yapıyormuş öyle duydum

Son düzenleme:

xkalpsiz

Yeni Üye
:) komik velet, holdingler moldinglerle uğraşıyon burda ne bok işin var kodumun lameri he milleti dolandırıyom senin gibi karı pazarlayıp site açmıyorum hiç olmazsa insanları fuhuşa teşvik etmiyom tam tersi fuhuştan soğutuyorum, kime destek verirsen ver len dümbük senin gibi embesilleri çok gördük

mertvural

Yeni Üye
:) komik velet, holdingler moldinglerle uğraşıyon burda ne bok işin var kodumun lameri he milleti dolandırıyom senin gibi karı pazarlayıp site açmıyorum hiç olmazsa insanları fuhuşa teşvik etmiyom tam tersi fuhuştan soğutuyorum, kime destek verirsen ver len dümbük senin gibi embesilleri çok gördük

holdinglerin siteleri bende olduğuna dünya alem beni yakından tanıyanlar çok iyi biliyor. kodum bile var yavru kedicik seni kapak olsun sana kıskanma ama ananı ver sana verim erkek sözü la hadi sana 5 tane holdingin userpasslarıın verecem hadi ananı bana ısmarla sana verim la kıskanma olm kodunu eklersin fark etmiyo kimse kaldıramaz yazılımcılarını şişeye oturtmuşum böyle seni yakalarsam senide oturtacam sitene kod ekletecem sende kaldırmayacan onlar gibi ama nasıl yakalarım çünkü korkak kaypaksın seni bulamıyoz yoksa seni nasıl gasp edeceğimi nasıl döveceğimi çok iyi biliyomda

2. burda ne işimmi var. senin gibi biri elemanımızın sitelerine erişti ve onun peşine verdik. yakalayamadık özelde özür diledi vazgeçtik senin gibi kaypak değildi herneyse.

3. Senin gibi soysuzmu sandın hani kimden link almışım :) bir isim söylesene lavuk senin gibi aç köpekmiyim sandın kapak olmadımı la öldürsene kendini İNSANLARA MUHTAÇ BİR KÖPEKSİN TARTIŞMASIZ HEMDE.. EGON BU YAVRU KEDİCİK 5KNI YEMİŞ İYİ ETMİŞ NAMUSU OLSA YİNE YER BENDE YİYECEM Kİ EKLESİNLER 20 GÜN SONRA KALDIRSINLAR OLUM SEN ADAMMISIN NE BOKSUNKİ SENİN KODUNU EKLEYECEKLERMİŞ BOK OĞLU BOKA BAK BANA DURUP DURURKEN KELİME ETTİN DEMEK ADAMA DA ETMİŞSİNKİ ADAMDA HAKKINI VERMİŞ İYİ ETMİŞ YÜREĞİNE SAĞLIK AFERİN ONA GELSİN ONA 50 SİTE VERECEM SENİ ÇARPSIN VALLA VERECEM GELSİN LA EXPLOIT BİLE VERECEZ SENİN GİBİ KANSIZLARIN PARASI YENİLMEZ Mİ LA NE KAFA YAŞIYON KİMYASAL İÇEN BİR İTSİN YAKALANINCA KAFAM GÜZELDİ VAY EFENDİM KUZENİM YAZDI GİBİ BAHANELER KABUL EDİLMEZ BİZDE HABERİN OLSUN :)))) kendini abi diye gören senin gibilerine çok koymuşum ha abi diye tabir ettiğimde g.tleri nasıl kalkıyordu ama indirmişim e ben seni yakalim kalpsiz olacan gerçekten kalbine batırdıklarında ayıkırsın işe senin fotonu nasıl burada paylaşacam dicem karı kılıklı hani erkektin o zaman deme

yok efendim 400 kişi üstüme geldiniz ben tektim bilmem ne dilin yüz metre ama biz öyleyiz sana hatırlatayım sonra başka arkadaşlar demesin cocugu tek yakaladınız tüm ailece cocugu ne hale koydunuz bu yakışmaz delikanlıya v.s. v.s. gibi sorular yazana da söverim ben tüm ailemle gelecem ki gelmemiş değilim seni gaspta edecez bunu yaz bir köşene yakalanma bize sana ne işkence yapcaz semaverin içinde yağı kavurtup yüzüne döktüğümüzde façanı neşterimizle indirdiğimizde ayıkacan yakalarız inşallah yüzleşiriz seninle ..............

biz bi yerini öğrenelim görürüz dümbük benim babammı senin babanmı görecez mesajlarını babama gösterdim bana diyo yerini öğren senin baban niye bunu demiyo babanana arkadan dayıyacaz hele bi yakalan bize zülm işkence gör nasıl gasp ediyom seni nasıl dövüyoz seni çığlıklarını burada paylaşacaz ama millet dicek kaç kişi bunun üstüne gittiniz millete bende dicem ama bunun dili yüz metreydi ailesini aradık ailesi sahip çıkmadı merak etme seni aldığımız gibi telefonu eline verecez aileni çağırmanı isteyecez o kadar namussuz değiliz tek sana karışalım ailen gelsin onlarla da hesaplaşacaz gururumuza kelime etmek senin gibi soysuzun haddine kalmış he biz devletinden yememişiz oğlum sen kimsinki gelmişsin bize posta atıyon yavrum kedicik oğlu kedicik 50 düşmanımız var kim 51nicisini aramıyorsa anasıyla zına etsin fark etmez ula arayıştayız oğlum her sabah uyandığımızda anamız bize diyo kimseye karışmıyasın demiyo kimse sana karışmasın seni alsam varya kulağını kesmekle tek elimizden çıkaman o burnunu da kesecez bakalım neşter mi sağlam burnun mu görecez herşeyi kaypak oğlu kaypağa bak gelmiş bana dümbük diyo dümbük oğlu dümbüksün kimliğinde aslın yok tantana yapıyon sülalene bişe bırakmadık daha bize diyemiyosun filan adresteyim gevşeğin cocugu seni çok gördük senin gibileri aldığımda domainleri atıyorlar çokta atmışlar ha belki o itlerden birisin ama daha domain tek kurtarmıyo valla ağlasanda fayda etmez sana işkence yapcaz :)

4. Fuhuşu ablanla ananın reklamını koymuşuz doğru diyon ama ailenin tüm reklamlarını açmak istiyoruz bize yardımcı olmamazmısın anan bacın az geliyor.

5. ben seni yakaladıgımda baban mı dümbük ben mi görürüz hani saklanıyorsun karı kılıklı erkek misin hadi laf ediyon geri kaçıyon gey oglu gey erkek olsaydın sana dediğim yere giderdin bende ayıkırdım ki dediğim adrese gelebilecek bir tipsin erkeksin hadır bende yola cıkardım gelirdim hani sende o ( sansürlenmiştir ) yok ? konyada tanıdığım yok sandın he 81.il de siten varsa benim 81 ilde ananı skcek güçteyim kendi aileme güveniyom kendi öz gücüm var yavrum ben millete sırtını dayanan çakallardan mı sandın batı züppesi seni . ben seni yakalasam varya ananla seni odaya kitlerim dümbüğün cocugu babana göstersene skype de sana yazdıklarımı burda yazdıklarım sana komik geliyor baban da yokmu namus ailende namus yokmu sizde hiç bişe bırakmadım ayrıca seni çarpacam sana çok pis zararlar verecem .

holdinglere zarar veren sensin olm senin site adını unuttum ben öğrendiğim gibi ben biliyom napacağımı az yapmadık .. adını soyadını devlet öğrenir ve ondan sonra allah ya bize yada senin ailene verecek . seni bulamassak ailene yapışacağımızdan emin ol . saklanman benim için önemsiz ailene karışacazki senin gibi bir piçin babası belli değil diye bize kelime yapacan he ananın kapısını çaldığımızda kapıyı açtığı gibi yumruklarla karşılaştığında içeri girdiğimizde kim var kim yok hepsine yara verdiğimizde ayıkacan sen saklan fark etmezki ailene karışacaz biz böyle yetiştik bir şahısı alamasssak ailesine karışıyoruz seni iyi yetiştirmemişler yetitirselerdi durup dururken bana sataşmazdın seni diri diri yakacam annenin evini bastıgımızda içimizden biri 80 derece sabri tuncel kolonya döküp çakmağı verip yakacak bunu yaz bir köşeye bunlar dediklerim az o an görürsün pozisyonları nasıl senle ananı bacını babanı koli bandına bağlıyoz size işkence nasıl yapılır görürsün gerilla işkencesi yapcam size ;)

15 yaş ve altındaki cocuklar hariç herkesin yara alacağından emin ol. namusun varsa sende gel bize aynısını yap lavuk seni ancak kaçarsın ama hangimizden hepimiz peşine verecez millete sığınacan bağıracan he dicez namus davasıdır bu olaya girenin karısını sülalesini ... sen daha bela görmemişsin sen batı züppesisin benide onlarla kıyasladın he sana telefonu verecem ablanı _!_ üstüne oturtacam selfiemizi çekecen diyom karınla bacınla beni bassan devlete koşup şikayet edecek tiptensin gelmişsin erkeğim diye geçiniyon

Son düzenleme:

Ronove

Yeni Üye
@mertvural bu yeni yetmenin ekmek yediği sitesini bilen/duyan varsa bana iletsin, yediği ekmeği geri çıkartayım arkadaşlar :) Biz onun gibi asıp kesmiyoruz, tutunduğu dalı kesiyoruz :)

mertvural

Yeni Üye
@mertvural bu yeni yetmenin ekmek yediği sitesini bilen/duyan varsa bana iletsin, yediği ekmeği geri çıkartayım arkadaşlar :) Biz onun gibi asıp kesmiyoruz, tutunduğu dalı kesiyoruz :)

o senin babanın haddine değil geç onu akşama kadar spam yiyoruz akşama kadar ddos yiyoruz oğlum geç bu filmleri bu ayakları geç karın ne güzeldi la :D bacınıda getirsene abinin karısınıda getirsene :D ne güzel tadları var la :D seni yakalarsam bu defa buradaki tüm üyelerle ananı bacını paylaşacağım emin ol senin davan boştur sen değil siteye %1 zarar veremen olm anti yapacan didos yapacan başka ne sikimi yiyebilirsinki yalan konuşuyorsun hayatın yalan oğlum içine giriyon teyit yok somut yok kanıt yok boş boğazın tekisin yavrum karın çok güzeldi la senden memnun değilmiş beni çok sevmiş hatta sordum ben mi omu beni işaret etti :) namussun cocugu seni bu karıya nasıl sahip oldun yavrum bak nasıl elinden aldım :D seni yakalarsam varya seni nasıl gasp edecem seni nasıl pis dövecez hayal edemiyom çığlıklarını ama kaçarsın ağlarsın karı kılıklısın çünkü düz gitmeme rağmen bana video atıyon böylesi bir tipten ne cacık çıkabilirki ? hep gülücük atıyon demekki hoşuna gidiyo olum mevzu bu işte başka ne olabilirki

kendini hekır gibi gösteriyon bir bok oğlu bok değilsinki zone ni göstersene site adını göstersene adres veremiyon daha sanalda bile saklanıyorsun yavrum demekki davan boştur neden beni illa küfür ettiriyonki ? ananı bacını sokakta buldun he ? senin gibi birini doğurduklarına onlar bile şaşkındır gelmişsin burda film kulpe peşine vermişsin orjinal erkeğin oruspusun senin geçmişin belli olm gey olacan ben ise senin gibilerini yakaladığımda boğazlarına bıcağımı verdiğim gibi ağlıyorlar üstlerinde ne varsa alıyom bi güzelde dövüyoz anca gider şikayet edersiniz gey oğlu geyi seni kimliğinde aslın yok onun bunun evladı :)))))

mertvural

Yeni Üye
O kadar erkeksen bende ailemi getiriyom sende aileni getir İstanbul da büyük bir adres verişelim hadi kim kimin ailesine koyduysa niye saklanıyon ey arkadalar benmi yalancıyım yoksa bumu? belki senin gücün daha çoktur ama emin olki ben bela arayan biriyim ciddiyim işim bu hadi görüşelim olm kim kimin anasını sktyse ? varmı ötesi ? hadi yemiyormu karından akan zevk suyunu sana içirecem diyom nasıl kaldırıyon bu lafları ? sen delikanlı değilsin bu laflar kaldırılmaz ULA OĞLUM KALDIRILMAZ hadi beni bok etsene beni yalancı cıkarsana ? görüşelim da ? senin o büyüğünü sülaleni mezardaki cocuğuna kadar ... anladın mı seni yakalarsak varya ya sen bizim anamızı ya biz senin ananı ..

mertvural

Yeni Üye
kansız oğlu kansız bana kelime yapıyon eyvallahta hadi yüz yüze gelelim hadi ? bi yer söyle gelmeyenin evladını sksin bu forumdaki tüm üyeler haydi oğlum haydi bizi öldürsene hadi yerini söylesene anasını karısını sülalesini ufacık bebeğini gözünün önünde tecavüze uğratacam yavrum bana adres versene erkek misin adres versene yüz yüze görüşelim biz bekliyoruz hadi bi yer söyle anasını sktıgımın evladı anan yoksa senin sülalende ne kadar bayan varsa koyayım yokmu namuslu biri ailende bana cevap versin hadi görelim erkek değilsin sen karı kılıklısın sende onlardansın yavru kedicik seni ayıkmıyommu sanıyon biliyon karını skecegımızı ayıkıyosun ondan uzak kaçıyon yavrum kaçma birşey dediysen devam edeceksin geri vtes yapmayacaksın yaptığında orusbu evladı olduğun ortaya çıkıyor bebenin cocugu ergenmişim senin o sülalende bayan bırakmadım bana ergen diyecek birinide buldum orsbu evladı senin ailende ne kadar bayan varsa hepsini skım tüm ailem senin o bayanlarına kayacak hepsi bela arıyor illa diyor biri öldürsün de kan parası alalım yavrum yer söyle oğlum kendimizi sana öldürtecez yer söyle hadi

leo7

Çalışkan Üye
gördüğüm kadarıyla mertvural ile bu Ronove küfürleşiyor , renove bence kardeş sen haksızsın adam sana düz gidiyor sende namus olsa adamla hesaplaşırsın bende istanbuldayım konuyu açan biri olarak adam tarlabaşı çilek sokakta akrabası var sende hazırsan ben oraya gidecem sende gel var mısın hazır mısın

mertvural

Yeni Üye
gördüğüm kadarıyla mertvural ile bu Ronove küfürleşiyor , renove bence kardeş sen haksızsın adam sana düz gidiyor sende namus olsa adamla hesaplaşırsın bende istanbuldayım konuyu açan biri olarak adam tarlabaşı çilek sokakta akrabası var sende hazırsan ben oraya gidecem sende gel var mısın hazır mısın

Bra benim tahminimce bunlar tek şahıstır sahte niklerle yazıyorlar ve tek şahıstır bunları öne sürüyorlar bakıyorlar iş ciddi geri vtes yapıyorlar yoksa bu ettiğim hakaretler yüzünden 10 tane tane adam ölür bu küfürleri kimse kaldıramaz ben bilerek yaptım bu küfürleri yeminle :D dedim belki ailelerinden bi namuslu cıkar demek aileleride boştur ki cevap veremiyorlar :D görisen da ailelerine kadar düz gidiyem adamlar geri vtes yapiler aq önce bana küfür ediler sonra kaybolilar . bilmiyemki bunlar ne ayaktır kayiler ortadan kayboluyorlar :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D bremın bi erkek çıksada onu fox mehemenin yanına götürsen yav :D onlara zorla madde içirecez :D onlara zorla tecavüz ettirecez gey yaptıracaz da düşmüyorlar :D domainlerini alacağımızı biliyorlar ayıktırlar aq neden düşsünler pij gibidirler neden düşsünler ki düşseler üfff ne güzel la bra düşürsene bize bunları :D kuran adı domaine senin linkide ekleriz hadi lo canımız sıkılıyor vallahi :D

mertvural

Yeni Üye
:) size diyorum inanmıyorsunuz burası dolandırıcı ve bir alay çapulcu dolu

çapulcu biri varsa senin babandır neden sustun yavrum Egemen abeyi ayıktırmışım senin icabnada bakacak oğlum siz bana sataşıyonuz seni banlicak namusun varsa bidaha gelme bu foruma oğlum namussuzun tekisin zaten Egemen abeyi kıskanıyon vay efendim neymiş egemenin kodunu ekliyormuş beni eklemiyormuş egemenin sakarya sitesi yok yavrum o site başkasının tamam mı ananın tamam mı egemen abeye kurban ol sende ailende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar