Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Bilgisayar madenciliği yapılabiliyor. Şu an fiyatı 0.02 Dolar!

Katılım
11 Mar 2018
Mesajlar
200
BİTZENY (ZNY) bu altcoin için bilgisayarınızdan madencilik yapabilirsiniz. Şu an ki değeri 0.02 Dolar olan Bitzeny ilerde değeri artma potansiyeli taşıyan bir Altcoindir. Bilgisayar üzerinde madencilik programlarının nasıl çalıştırıldığı ile ilgili bilgisi tecrübesi olan kardeşlerimiz bizi aydınlatırsa memnun olurum! Ben Bitzeny resmi sitesine girdim Bilgisayar için win 32-win 64 seçenekleri olan kendine ait havuzları bulunan bu altcoinin Cpu miner programını bilgisayarıma indirdim ama bende bir türlü çalışmadı sebebini bilmiyorum. Havuzlarından birine üye oldum lakin Cmd üzerinde kod yazmayı bilmediğimden beceremedim. Bitzeny için bu işi nasıl yapabilirizCmd ekranına nasıl kod yazacağız neresine hangi bilgileri yapıştırıp Enter'layacağız tecrübesi bu işin piri olan arkadaşlarımızdan yardım talep ediyorum Lütfen tecrübenizi paylaşın. Aşağıya sitenin Linkini vereceğim bir bakıp bize bu işin nasıl yapıldığını anlatırsa kendisine müteşekkir olacağım.!

BitZeny

Havuz için: https://lapool.me/bitzeny/index.php?page=login
 
Google ads alanı