Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Bir defa gördüğün adamı bir daha bulamıyorsun.

Bir defa link alıyoruz 20-30 tane ödemesini yapıyoruz.
İkinci kez alım yapmak için ödemeyi atıyoruz rapor beklemeye koyuluyoruz fakat adamdan 1 aydır ses seda çıkmıyor.
Son zamanlarda en sık karşılaştığım sorunlardan birisi. Tanıtım olsun footer olsun durum aynı. Önemli bir işleri çıkmıştır diyorum fakat bir insan onca süre içerisinde dönüş yapmaz mı

Bir defa link alıyoruz 20-30 tane ödemesini yapıyoruz.
İkinci kez alım yapmak için ödemeyi atıyoruz rapor beklemeye koyuluyoruz fakat adamdan 1 aydır ses seda çıkmıyor.
Son zamanlarda en sık karşılaştığım sorunlardan birisi. Tanıtım olsun footer olsun durum aynı. Önemli bir işleri çıkmıştır diyorum fakat bir insan onca süre içerisinde dönüş yapmaz mı

Hocam 6 yıldır düzenli çalıştığımız kişiler mevcut referans açısından görüştürebilirim yıllardır her çalıştığımız insanlar uzun soluklu çalışıyoruz amacımız sürekliliği sağlamak dilerseni 67 adet tamamı bize ait sitemizden sorunsuz çalışma garantisiyle footer backlink satın alabilirsiniz detaylar için özel mesaj atabilirsiniz

Hocam size tavsiyem referanssız iş yapmasanız çok daha güvenli,en azından tanıdıklarınıza sorun bu adam işini yapıyor mu diye, benden link almaya gelen bazıları benden önce dolandırılıp bana yazıyorlar,iş olmadan parasını vermeyin eğer ki güvenmiyorsanız , sonra maalesef sonucu böyle oluyor.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
kalıcı kişiler belli zaten örneğin @avci34 20 k ödeme yapsam döner arkama yaslanırım yanlış anlamayın tecrübe bu adamla ticaret yaptık bir gün sorun yaşatmadı örnek olması açısından söylüyorum. Hayatımda kimseye kefil olmam olmadım da yanlış algılanmak istemem fakat durum bu işini hakkı ile yapan 20 30 kişiyiz şurada yeni gelenlere fırsat vermeyecekmiyiz diye soru işareti doğuyor ister istemez ama eski bir ton ticaret yapmış kalıcılar dururken yeni yetme sağdan soldan liste toplayıp satıyorum diyenlere itibar etmeyin.

Adam üye oluyor ilk yaptığı iş h. link satanlardan liste toplamak sonra konu açıp link satıyorum diye kıçını yırtmak sonra vın durum bundan ibaret mümkün olduğunca kalıcı kendini ispatlamış kişiler ile çalışmak en mantıklısı.

Google ads alanı