Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Bir Girişiminiz mi Var ? | Girişimleri mi Takip Etmek İstiyorsunuz - baygirisimci.com

Katılım
1 Nis 2020
Mesajlar
1
Bay Girişimci , insanların girişimcilik üzerine merak ettikleri ve güncel girişimcilik haberlerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Bay Girişimci olarak , insanların girişim sektöründe daha fazla bilgilenmesini sağlamak amacımız ve vizyonumuzdur. Girişimlere yön veren sektörde ses getiren girişimlerin öyküsünü kullanıcılarımızla paylaşırız. Bizleri takip eden tüm kullanıcılarımız içerik oluşturabilirler. Oluşturacak oldukları içerikler sayesinde , Girişim sektörünü büyütmüş oluyoruz.

Girişimleri , başarı öyküleri olan kullanıcılarımızın Bay Girişimci ailesiyle paylaşmalarını olanak sağlıyoruz. Bu sayede kullanıcılarımıza güzel , yaşanmış hayattan örnek vererek , ve ayrıca onların kazanmış oldukları tecrübeleri paylaşarak girişim sektörünü daha bilinçli hale getiriyoruz.Sizlerinde bir girişim , başarı öykünüz varsa eğer Bay Girişimci ailesiyle paylaşmaya ne dersiniz ? Ayrıca girişimcilik , işletme , kişisel gelişim , kariyer ve daha fazla konuları da takip etmek isterseniz , sizleri baygirisimci.com Bay Girişimci ailesine bekliyoruz.​
 
Google ads alanı