Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Bitcoin Cash hakkında bir teori

Katılım
11 Mar 2018
Mesajlar
200
Arkadaşlar Merhaba

Bir teorim var. Paylaşmak istedim.

Malum bch diğer kısa adı bcc olan bitcoin cash Bitcoin in önünü kesmek için oluşturulmuş bir altcoin olduğu malumumuz . İlk etapta etherium un tahtını zorlayacaktı. tahminim bu yöndeydi.

Bu mesajı yazdığım sıralarda iki katı olan 0.10600000 i gördü.

bunu tahmin etmiştim ama yazmadım görmek istedim.

şimdiki hareketi ne olacak ve bunu biz nasıl fırsata çevirebiliriz?

ilk tahminim şu, bitcoin cash şimdi direk bitcoin e kafa tutamaz ama yarısı olan 2000 dolar seviyesine gelebilir. Tahminim ise 1500-2000 dolar arası.

Bunu da nasıl tahmin ederiz. Eğer ki bitcoin 4000 dolar seviyesinden aşağı inerse bibtcoin cash in yükselmesine zemin hazırlayacak demektir. Alma zamanıdır derim. Ama bitcoin düşer ve tekrar yükselir normal seyrine devam ederse bunu yapamaz.

Bitcoin cash ın bu kadar hızlı yükseldiği halde bitcoin in yükselmemesi beni bitcoin ile dayanışma halinde olduğu izlenimi verdi.Sizlerin de tahminlerini dinlemek isterim. Teorisi olan varsa yazsın. belki fırsata çeviririz.
 
Google ads alanı