Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

BTCTurk.com

Katılım
11 Mar 2018
Mesajlar
200
Ülkemizin ilk Bitcoin borsasıdır. BTC Trader altyapısını kullanmakta olup son günlerde sunduğu Papara ile para yatırma hizmetiyle gün içinde istediğiniz saatte ve hafta sonları otomatik olarak Türk Lirası yatırma işlemi yapılabilmekte. İşlem gerçekleştirmek için kimlik onay prosedürleri gerekmektedir. Geçtiğimiz günlerde yapılan güncelleme ile sistem üzerinde Ethereum takası da gerçekleştirilebilmektedir. Türk Lirası ve Bitcoin ile kolayca etherum satın almak mümkün kılınmıştır.

Web sitesine tarayıcınıza “www.btcturk.com” yazarak ulaşabilirsiniz. Her borsada mutlaka hatırlatmam gerekse bile yavaş yavaş okuyanlar için bir kere ve en üstte yazıyorum; borsalara giriş yaparken kesinlikle arama motoru kullanmayın. Tarayıcıya yazmak alabileceğiniz en basit ve ilk önlemdir.
 
Google ads alanı