Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Bursa Diş Kliniği Dentbalat

Katılım
20 Eki 2018
Mesajlar
4
Konum
Bursa
Dentbalat olarak bizler, Bursa Balat’ta konusunda uzman, iyi diş hekimleriyiz. Kliniğimiz, bizim için ve hastalarımız için güvenli ve huzurlu bir aile ortamıdır. Dentbalat adıyla hizmet veren kliniğimizin web sitesini de aynı düşünceyle yeniledik.

Kullanımı Kolay Ulaşılabilir Klinik Sitesi

Kliniğimiz Dentbalat’ın , internet sitesi üzerinden her türlü randevu ve bilgi alabilmek için özel olarak tasarlanmış olan sitelerden biridir. Aynı zamanda internet sitesi üzerinden kliniğin birçok fotoğrafına ulaşabilir, operasyonlar sırasında yer alan tüm işlemlerin sırası ile resimlerine ulaşabilirsiniz. Dentbalat sitesi aynı zamanda doktorların ve çalışanların lisansları üzerinden de yaptıkları tüm işlemlerin sırası ile görüntülenmesini sağlamaktadır. Her türlü ağız ve çene cerrahisi üzerine ihtiyacınız olan işlemler için internet sitesi üzerinden randevu alabilir, aynı zamanda telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İncelemek için site adresimiz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Google ads alanı