Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Galaxy Note 2 için Android 4.3 Türkiye güncellemesi başladı

Katılım
3 Mar 2018
Mesajlar
1,647
Samsung Galaxy Note II için ülkemiz kullanıcılarının sabırsızlıkla beklediği Androd 4.3 Jelly Bean güncellemesi resmen başladı. OTA ve Kies üzerinden dağıtımı sağlanan güncellemenin kimi kullanıcılara ulaştığı rapor edilirken, SamMobile sitesinde ise telefonun Android 4.3 yazılım dosyası yayınladı. Dileyen kullanıcılar resmi güncellemeyi site üzerinden indirerek Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini Odin aracılığıyla kurabilir.Güncellemeyle birlikte ciddi manada arayüz değişimi ve performans artışı sağlanan telefonda S-Pen yetenekleri ne yazık ki Galaxy Note 3 ile aynı seviyeye gelmeyecek. Android 4.3 ile sunulan yeniliklerden bazılarına değinecek olursak; Galaxy S4'te yer alan TouchWiz kullanıcı arayüzü, sekmeli ayarlar menüsü, güncellenen grafik sürücüleri, Galaxy Gear akıllı saat desteği, TRIM desteği sayesinde daha hızlı çalışma yapısı, Knox güvenlik uygulaması, klavye iyileştirmeleri, yenilenen S-Voice uygulaması, yeni kilit ekran, yenilenen bildirim paneli ve kamera iyileştirmeleri.
 
Google ads alanı