Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Google Seo - Rakiplerinizi Geride Bırakalım

Katılım
17 May 2021
Mesajlar
55
Google İlk Sayfa Çalışmaları ve istediğiniz sıralar için çalışmalar yaparak sitenize istediğiniz değeri kazandırıyoruz. Bir çok memnun müşterimiz ile çalışmaya devam ederken sizleride bizim ile çalışmaya davet ediyoruz.

Çalışmalarımız nedir?

Paket olarak çalışma yapmıyoruz, teklif üzeri ve site içeriği vede anahtar kelime olarak uygun fiyatlar veriyor ve sitenizi istediğiniz yere getiriyoruz. Çalışmalarımız tamamen manuel olarak yapılıyor ve çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi veremiyoruz. Çünkü tamamen farklı bir seo çalışması yapıyoruz vede bu çalışmalar tamamen kendi yaptığımız işlemlerdir. Bu işlemleri hiç bir seo firması yada şahıslar uygulamıyorlar ve bu gibi bilgileri bilmiyorlar. Herkesin çalışma durumu farklıdır. Çalışmak isteyene her zaman yardımcı olurum. Güven, Sabır ile çalışmak isteyen var ise buyrun, ilk sayfa çalışmalarımızda sizin sitenizde yer alsın.

Aylardır para harcayıp çıkartamadığınız bir çok sektörde müşterilerimizi ilk 3 içine aldık. sizleride alabiliriz. Detay için pm yada skype...

live:.cid.2136e1f1dda76d0d
 
Google ads alanı