Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Her türlü sektöre Reklam açılır

Rio

Katılım
18 Mar 2020
Mesajlar
41
Konu Sahibi arkadaşın vefatından sonra işleri ben Rıfat devir almış bulunmaktayım ve arkadaş ile ortaktık onun için alacaklı olanlar iletişime gecebilir..Ek olaraktan bet reklamları 1 ay garantilidir.Örnek bet reklamımız https://prnt.sc/tpuxvz
 

Rio

Katılım
18 Mar 2020
Mesajlar
41
Pishing sektöründe artık peşin çalışmaktayız bizi salak yerine koyan ne istediğini bilmeyen arkadaşlar lütfen yazmasın sitenizde yaşanan sorunlar bizi alakadar etmez
 
Katılım
1 Tem 2020
Mesajlar
9
Dün akşam ödeme yapıldı, çalışma bekleniyor. İş sonrası, çalisma yapacak arkadaslara kılavuz olması açısından görüşlerimi buradan yazarım.
 
Katılım
1 Tem 2020
Mesajlar
9
3 gün önce ödemeyi peşin yaptım ortada ne iş var ne de telefona cevap veren var. Şu telefona cevap ver bi iki kelam lafım olacak sana!
 
Katılım
1 Tem 2020
Mesajlar
9
4 gün önce 875 Tl gönderdim bu kişiye, ne yazdıklarıma cevap veriyor nede telefonlarıma cevap veriyor. Başına birşey gelmiş de olabilir bilemiyorum. Ama foruma giriyor ara ara. 1 2 gun daha beklecegim daha sonra şikâyet konusu açıcam. Çalışacak arkadaşlar dikkatli olsun.
 
Katılım
1 Tem 2020
Mesajlar
9
Bu dolandırıcı hala bu forumda nasıl iş yapıyor anlamıyorum. Forum yönetime yazdım cevap yazan yok kanıtları gönderebilirim. Biraz takip ettim multi hesapları da var adwords bölümünde. Onlarida ortaya cikarip gerekeni yapicam.
 
Google ads alanı