Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Hergün Ücretsiz Neo Kazanabilirsiniz!

Katılım
11 Mar 2018
Mesajlar
200
Şu ülkelerden : (Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İsrail, Kosova, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya ve Karadağ , Fas, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ) birinde yaşıyosanız tek seferlik 1.40 Euroluk Sms ile NeoCoinin site içerisinde kilidini açıp Bundan sonra hergün Ücretsiz olarak 0.00025130 Neo ve Bonus olarak hergün 0.00000264 NEO kazanıyorsunuz. Aşağıya linkini vereceğim bu sitenin kendi Mobil uygulaması da var ve bu uygulamayı indirirseniz size daha fazla kazanç sağlıyor. İçerisinde 11 Coini hiçbir Sms ile kilidini açmaksızın hergün belli oranlarda kazanıyorsunuz. Yani hesabınıza yansıtılıyor! 3 Coin içinse işte bunlardan biri de Neo, bunlar için kilidini açma özelliği getirilmiş. Kildini açmak içinse 1.40 Euroluk bir Sms alıyorsunz ve ardından hergün hesabınıza ücretsiz Neo yansıtılmaya başlanıyor. Şu an Sms Özelliği sadece yukarda ki ülkeler için geçerlidir!

Ama yakında şu ülkelerin listeye eklenmesi için çalışmalar devam etmektedir: Arjantin, Avustralya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Brezilya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Hırvatistan, Dominik Cumhuriyeti, Equador, Mısır, El Salvador, Guatemala, Hong Kong, Hindistan olmak üzere şu anda telekom sağlayıcılarının operatör onayını beklemektedir. , Endonezya, İrlanda, İtalya, Kazakistan, Kuveyt, Malezya, Meksika, Nikaragua, Nijerya, Panama, Paraguay, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Güney Afrika, Tayvan, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Uruguay , Venezuela, Vietnam.

Site içerisinde 14 Coinden 3'ü için kilidini açma özelliği bulunuyor ve bu kilidi açabilmek içinde yalnızca Sms özelliği bulunuyor şimdilik: Site Hakkında daha fazla bilgi edinmek için Lütfen Tıklayın: Steem.link - First Feature Full Advanced Steemit short url service. Steemit url link shortener.
 
Google ads alanı