HostLAB.com.tr | SÜRELİ KAMPANYA! - Türkiye/Almanya - SSD - LİMİTSİZ Özellikler - cPanel | 49.90 TL!

HostLAB

Yeni Üye
HostLAB.com.tr | SÜRELİ KAMPANYA! - Türkiye/Almanya - SSD - LİMİTSİZ Özellikler - cPanel - %200 CPU LİMİTİ

Değerli Forum Üyeleri,

Sektöre yenilikler getirecek firma HostLAB olarak "Çağı Aşan Teknoloji" sloganıyla Türkiye pazarında hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz. Fark yaratan hizmet kalitemizi herkesin görebilmesi adına açılışımıza özel olarak Pro Linux Hosting-4 paketimizi %60 indirimle sağlıyoruz. Normalde paketimizin yıllık fiyatı 159 TL'dir. Ödeme periyodundan yıllık ödeme seçeneğini seçtikten sonra indirim kodunu girerek paket fiyatını 69,90 TL'ye düşürebilirsiniz. Katılım stoklarla sınırlıdır.

Neden HostLAB'tan Hosting Almalıyım?

+ 7/24 Gerçek Teknik Destek
Laf olsun diye söylemiyoruz, vardiyalı çalışan teknik destek ekibimiz ile size 7 gün 24 saat gerçek destek garantisi sunuyoruz.

+ Eşsiz Performans, Mükemmel Hız
Tüm bayi hosting sunucularımız olabilecek en yüksek donanım yapılandırmasına sahiptir ve optimizasyon işlemleri alanında uzman optimizasyon şirketleri tarafından yapılmıştır. Ayrıca sunucularımızda hız ve performasın maksimum seviyede olması için kullanılabilecek en iyi yazılımlar kullanılmaktadır (örn. LiteSpeed, CloudLinux). Ayrıca tüm bayi hosting sunucularımız 1 GBit/s paylaşımsız hatta sahiptir.

+ SMS Yoluyla Anlık Bildirim
Açtığınız destek talebi cevaplandığında, faturanız yaklaştığında veya herhangi bir bakım çalışması olduğunda sistem tarafından otomatik olarak SMS ile bilgilendirilirsiniz. Böylelikle bizi sürekli takip etmek zorunda kalmadan her şeyden haberdar olabilirsiniz!

+ Memnuniyet Garantisi
Memnuniyet garanti edilebilir mi? Evet, HostLAB'tan hizmet alıyorsanız size memnun olacağınızın garantisini veriyoruz. İmkansız ama olurda memnun kalmazsanız ödediğiniz ücreti iade ediyoruz.

HostLAB'ta Limitlere Takılmayın!
%200 CPU Kullanım İzni ile Premium Hosting Hizmeti

cpu.png

İnanamıyor musunuz? Haklısınız, gelin biraz daha açıklayalım.
Sadece paylaşımlı hosting ve reseller hizmetleri için özel olarak oluşturduğumuz 16 çekirdek işlemcili özel yapılandırmaya sahip sunucularımızda toplamda %1600 CPU üzerinden tamı tamına %200 (2 gerçek çekirdek) CPU kullanım limiti veriyoruz. Türkiye'de eşi benzeri olmayan bu muhteşem hizmeti HostLAB kalitesinde yaşamak istiyorsanız sizi de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

tick.png
Limitsiz SSD Disk Alanı
tick.png
Limitsiz Aylık Trafik
tick.png
Limitsiz Site Barındırma
tick.png
Limitsiz E-Posta Hesabı
tick.png
Limitsiz MySQL Veritabanı
tick.png
Limitsiz Alt Alan Adı
tick.png
%200 CPU Kullanım İzni
tick.png
Türkiye/DGN Lokasyon
tick.png
Türkçe cPanel
tick.png
LiteSpeed Web Server
tick.png
CloudLinux Teknolojisi
tick.png
Özel NameServer Kullanım İzni
tick.png
Softaculous Site Kurma Aracı (Softaculous ile binlerce yazılımı cPanel üzerinden tek tık ile kurabilirsiniz.)
tick.png
Attracta SEO Tools (Attracta SEO Tools eklentisi ile cPanel üzerinden sitenizin SEO ayarlarını kolay bir şeklilde yapabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.)
tick.png
CloudFlare Teknolojisi (Partnerliğimiz sayesinde CloudFlare'yi cPanel üzerinden tek tık ile aktif edebilirsiniz.)
tick.png
Multi PHP Desteği (PHP Selector özelliği ile cPanel üzerinden kullanmak istediğiniz PHP sürümünü seçebilirsiniz.)
tick.png
Ücretsiz SSL (Paketlerimizin tümünde SSL hizmeti bizden hediye.)

Yıllık: 69,90 TL (Açılışa Özel, Sınırlı Stok) -> Kupon Kodu: WELCOMELAB04-( sansürlenmiştir )

tick.png
Limitsiz SSD Disk Alanı
tick.png
Limitsiz Aylık Trafik
tick.png
Limitsiz Site Barındırma
tick.png
Limitsiz E-Posta Hesabı
tick.png
Limitsiz MySQL Veritabanı
tick.png
Limitsiz Alt Alan Adı
tick.png
%200 CPU Kullanım İzni
tick.png
Almanya/Hetzner Lokasyon
tick.png
Türkçe cPanel
tick.png
LiteSpeed Web Server
tick.png
CloudLinux Teknolojisi
tick.png
Özel NameServer Kullanım İzni
tick.png
Softaculous Site Kurma Aracı (Softaculous ile binlerce yazılımı cPanel üzerinden tek tık ile kurabilirsiniz.)
tick.png
Attracta SEO Tools (Attracta SEO Tools eklentisi ile cPanel üzerinden sitenizin SEO ayarlarını kolay bir şeklilde yapabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.)
tick.png
CloudFlare Teknolojisi (Partnerliğimiz sayesinde CloudFlare'yi cPanel üzerinden tek tık ile aktif edebilirsiniz.)
tick.png
Multi PHP Desteği (PHP Selector özelliği ile cPanel üzerinden kullanmak istediğiniz PHP sürümünü seçebilirsiniz.)
tick.png
Ücretsiz SSL (Paketlerimizin tümünde SSL hizmeti bizden hediye.)

Yıllık: 69,90 TL (Açılışa Özel, Sınırlı Stok) -> Kupon Kodu: WELCOMELAB04-( sansürlenmiştir )

Diğer Hosting Paketlerimiz:

Paketlerin Ortak Özellikleri

• Konudaki fiyatlara %18 KDV dahil değildir, sipariş esnasında eklenmektedir.
  • Türkiye lokasyonlu hizmetlerimizde T.C. yasalarına aykırı içerik barındırılması yasaktır.
  • Almanya lokasyonlu hizmetlerimizde herhangi bir içerik kısıtlaması yoktur.
  • Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde hizmetiniz anında teslim edilecek olup Havale/EFT ile yapılan ödemelerle ödeme onayı sonrası teslim edilecektir.
  • Tüm hosting hizmetlerimizde toplu e-posta gönderimi ve spam e-posta gönderimi yasaktır.

Önemli Notlar
  • 0850 840 0 522 müşteri hizmetleri numaramız 7/24 aktif olarak hizmet vermektedir.
  • Web sitemizdeki Canlı Destek bölümü 7/24 aktif olarak hizmet vermektedir.
  • Bunların yanında oluşabilecek herhangi bir sorunda 7/24 iletebilirsiniz.
  • WhatsApp için verilen GSM numarası sadece WhatsApp desteği içindir, lütfen ilgili numarayı aramayınız. Çağrınıza herhangi bir dönüş alamazsınız.
  • Ne yazık ki WhatsApp desteğimiz sınırlı durumdadır, 7/24 aktif ve hızlı destek alabilmek için Canlı Destek ve Ticket kullanınız.

HostLAB hakkında ne dediler?
ARTFM' Alıntı:
Bir adet Almanya lokasyon sipariş verildi.

Edit: Gece 03:36, çok tatlı bir destek elemanı tarafından yardım alıyorum. Yeni bir firma olduğu için çekinmiştim ancak destek konusunda harikalar.

Edit 2: Ping değerleri çok iyi.
Mesajın aslı:

Oguzhan35' Alıntı:
Aldıkları Parayı Son Derece Hak Eden Bir Firma.
Yeni Hizmet Almaya Başladım Şuan Herhangi Bir Probleme Rastlamadım.
Mesajın aslı:

glacher' Alıntı:
1 aylık alım yaptım umarım senelerce çalışırız şu zamana kadar aldığım en iyi hizmetlerden birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Mesajın aslı:

uzunlarpc' Alıntı:
Mükemmel sistem herşey otomatik panelden istedigin işletim sistemini seciyorsunuz kendisi kuruyor :)

Ayrıyetten isterseniz Başka bir işletim sistemi kurabiliyorsunuz/degiştirebiliyorsunuznhemde destek sistemine yazmadan digitalocean gibi diyebilirim gayet güzel teşekkürler.
Mesajın aslı:

KaanOzdemir' Alıntı:
Ödeme yapıldı sunucu alındı teslim aldım fakat işletim sistemi kurulurken hata oluştu en yakın sürede çözüp verecekler eminim ki :) gerçekten güzel bir firma. aradığım özellikler tek firmada herşeyi biz yapıyoruz desteği bekleme gibi durumumuz yok :)
Mesajın aslı:

servetese' Alıntı:
Sunucu hızları gayet iyi. Kaliteli hizmet veriyorlar
Ticaret bildirimiı:

Amxmodx' Alıntı:
hosting aldım çok iyi yardımcı oluyorlar
Ticaret bildirimiı:

KaanOzdemir' Alıntı:
Almanya Lokasyon vps satın alındu gerçekten destek ekibi çok iyi çalışıyor sunucuları da güzel. :)
Ticaret bildirimiı:

anildurgun' Alıntı:
Hızlı bir alışverişti. Teknik destek ekibi gayet ilgili.
Ticaret bildirimiı:

mesela' Alıntı:
Merhaba sipariş verdim Sorunsuz ve hızlı teslimat Güvenilir satıcı tavsiye ederim.
Ticaret bildirimiı:

KaanOzdemir' Alıntı:
Özel konfigrasyon reseller hesabım için 6 aylık ödeme yaptım, hayırlısı olsun :) iTrade'imi unutmazsanız sevinirim. ( info{horse}fivi.com.tr )
Mesajın aslı:

Son düzenleme:

HostLAB

Yeni Üye
Yaptığımız yeni yatırımlar ve geliştirdiğimiz sunucularımızla birlikte artık tüm hosting ve reseller hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize %200 CPU kullanım izni veriyoruz!

cpu.png

HostLAB

Yeni Üye
Değerli Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları
ARTFM' Alıntı:
Bir adet Almanya lokasyon sipariş verildi.

Edit: Gece 03:36, çok tatlı bir destek elemanı tarafından yardım alıyorum. Yeni bir firma olduğu için çekinmiştim ancak destek konusunda harikalar.

Edit 2: Ping değerleri çok iyi.
Mesajın aslı:

Oguzhan35' Alıntı:
Aldıkları Parayı Son Derece Hak Eden Bir Firma.
Yeni Hizmet Almaya Başladım Şuan Herhangi Bir Probleme Rastlamadım.
Mesajın aslı:

glacher' Alıntı:
1 aylık alım yaptım umarım senelerce çalışırız şu zamana kadar aldığım en iyi hizmetlerden birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Mesajın aslı:

Nutur' Alıntı:
Desteği çok iyi, anında ulaşım ve işlem yapıyorlar. Çözüme kavuşmadan alternatif sunmuyorlar, herşeye müdahale etme ve çözme gibi bi profesyonellikleri var.
Hayırlı işler..
Mesajın aslı:

impossible03' Alıntı:
az önce 1 adet sipariş verdim. her şey otomatik ayrıca çok ilgileniyorlar harika tavsiye ederim
Mesajın aslı:

uzunlarpc' Alıntı:
Mükemmel sistem herşey otomatik panelden istedigin işletim sistemini seciyorsunuz kendisi kuruyor :)

Ayrıyetten isterseniz Başka bir işletim sistemi kurabiliyorsunuz/degiştirebiliyorsunuznhemde destek sistemine yazmadan digitalocean gibi diyebilirim gayet güzel teşekkürler.
Mesajın aslı:

KaanOzdemir' Alıntı:
Güler yüzlü ve kesintisiz 7/24 hizmetleri var. Aldıkları parayı sonuna kadar hak eden bir firma. Şiddetle tavsiye ederim. İyi satışlar.
Mesajın aslı:

enessafak' Alıntı:
1 Adet VDS siparişi verildi arkadaşlar çok ilgili.
Mesajın aslı:

KaanOzdemir' Alıntı:
Ödeme yapıldı sunucu alındı teslim aldım fakat işletim sistemi kurulurken hata oluştu en yakın sürede çözüp verecekler eminim ki :) gerçekten güzel bir firma. aradığım özellikler tek firmada herşeyi biz yapıyoruz desteği bekleme gibi durumumuz yok :)
Mesajın aslı:

servetese' Alıntı:
Sunucu hızları gayet iyi. Kaliteli hizmet veriyorlar
Ticaret bildirimiı:

Amxmodx' Alıntı:
hosting aldım çok iyi yardımcı oluyorlar
Ticaret bildirimiı:

KaanOzdemir' Alıntı:
Almanya Lokasyon vps satın alındu gerçekten destek ekibi çok iyi çalışıyor sunucuları da güzel. :)
Ticaret bildirimiı:

anildurgun' Alıntı:
Hızlı bir alışverişti. Teknik destek ekibi gayet ilgili.
Ticaret bildirimiı:

mesela' Alıntı:
Merhaba sipariş verdim Sorunsuz ve hızlı teslimat Güvenilir satıcı tavsiye ederim.
Ticaret bildirimiı:

Eldarian' Alıntı:
Hosting ve domain hizmeti alındı son derece ilgili ve yardımcı oluyorlar.
Ticaret bildirimiı:

KaanOzdemir' Alıntı:
Özel konfigrasyon reseller hesabım için 6 aylık ödeme yaptım, hayırlısı olsun :) iTrade'imi unutmazsanız sevinirim. ( info{horse}fivi.com.tr )
Mesajın aslı:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar