Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Instagram Takipçi ve Beğeni Kasma Yöntemleri takipcibalonu.com

Katılım
14 Ara 2018
Mesajlar
2
Takipcibalonu.com ile Fenomen olun
İnstagram takipçi arttırma hilesi takipcibalonu.com sayesinde artık sizde fenomen olabilirsiniz. Takipcibalonu.com sayesinde sadece takipçi sayınız değil bir çok özelliğimiz sayesinde beğenilerinizide arttırabileceksiniz.
Özelliklerle ilgili
Takipcibalonu.com’dan biraz bahsedecek olursak takipçi arttırma özelliğimiz sayesinde bundan böyle takipçi sayılarınız az olmayacak intagramda iyi bir profil izlenimi bırakacaksınız. Aklınızda bir soru olacak gelen takipçiler bot hesap mı ? Hayır değil tabi ki tamamen türk kullanıcılar ve aktif bir şekilde instagram kullanan insanlar tarafından takip edileceksiniz bununlada kalmıyor beğeni sayınız takipçi sayınıza göre az kalıyorsa yada keşfette daha çok gözüküp daha fazla takipçi kazanmak istiyorsanız beğeni hilemiz sayesinde günün her saatinde fotoğraflarınıaz dilediğinizce beğeni atabileceksiniz tek yapmanız gereken takipcibalonu.com’a giriş yapmak gerisi bizim işimiz. Diğer bir özelliğimiz olan yorum gönderme hilesi fotoğraflarınızda yorum sayınız düşük ise daha fazla yorum istiyorsanız Yorum gönderme hilemiz sayesinde istediğiniz yorumları attırabiliyorsunuz takipcibalonu.com’a giriş yaparak bu özelliğimizden faydalanabileceksiniz. Yorum beğendirme hilemiz ile ünlü ve fenomen insanların fotoğraflarına attığınız yorumları hilemiz ile beğendirerek ünlü kişilerin hesaplarındaki fotoğraflarda bulunan yorumlarınız en üst kısımlarda gözükecek ve bu sayede daha fazla takipçi kazanma ihtimaliniz olacaktır. Geri Takip Yapmayan / Takip Edilmeyen Kullanıcılar aracı ile sizleri unfollow eden kullanıcıları kontrol edip geri takipten çıkabilir yada sizi takip edipte sizin takip etmediğiniz kullanıcıları görüp ona göre işlem uygulaması yapabilirsiniz bunlardan yararlanmak için yapmanız gereken takipcibalonu.com’a giriş yapmanızdır. Güvenlik konusunda piyasada hesabınızın güvenliğini sağlayan en iyi siteler arasındayız asla ama asla hesap çalma gibi bir sorunla karşı karşıya kalmıyorsunuz hesabınıza olası bir giriş durumunda size bildirim gelmesini sağlamaktayız tabi bunları kullanmak için takipcibalonu.com’u ziyaret edip giriş yapmanız yeterlidir.

Instagram Takipçi Sitesi 2019: www.takipcibalonu.com
 
Google ads alanı