Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Makale Yazarı | Hazır İçerik Satışı & Ekonomi - Bankacılık - Krediler Hakkında Semantik SEO Uyumlu İçerikler

Katılım
6 Mar 2018
Mesajlar
280
Merhaba arkadaşlar, freelance içerik yazarı hizmeti veriyorum ve makalelerimi %100 SEO uyumlu olarak yazdım.
Banka, Kredi, Finans, Borsa, Forex, Teknoloji, Analiz, Kripto Para ve Güncel Değerlendirmeler hakkında yazdığım kaliteli ve Google SEO uyumlu içerikleri satıyorum.
Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkmak artık hayal değil!
Title, description, meta başlıklar, anahtar kelimeler, etiketler, iki adet görsel ve gereken yan kelimelerin hepsini içeriyor. Etiketleri ek olarak içeriğin sonunda belirttim, siteye ekleyecek kişi zorlanmadan içerik girişi yapabilir.

TÜM İÇERİKLERİ SATTIM, YENİLERİNİ YAZDIĞIMDA KONUMU AKTİF EDERİM.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Konuma mesaj yazarak, özel mesaj göndererek, E-Posta yada Skype üzerinden bana ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Makale Yazarı Mail ve Skype: [email protected]

İncelemeniz için referans konu linki: UZMAN EDİTÖR
 
Son düzenleme:
Katılım
6 Mar 2018
Mesajlar
280
Yeni Google SEO güncellemesine uygun içeriklerimi hazır makale satışı konuma ekledim. BERT güncellemesi uyumlu makale satışı konum aktiftir.
 
Katılım
6 Mar 2018
Mesajlar
280
Hazır makale satışları bölümündeki içerik satışım günceldir, SEO uyumlu içerik üreten makale yazarı ihtiyacı olan kişilere tüm konular dahilinde yardımcı olabilirim.
 
Katılım
6 Mar 2018
Mesajlar
280
Hazır makale satışları bölümünde sattığım içeriklerin tamamı günceldir ve Google Bert güncellemesine uyumludur. Makale yazarı hizmeti almak isteyenler konuma yazabilir yada özel mesaj gönderebilir.
 
Katılım
6 Mar 2018
Mesajlar
280
Yeni içerikler ekledim, makale yazarına ve site editörüne ihtiyacı olan kişiler E-posta, Skype yada özel mesaj yoluyla ulaşabilir.
 
Katılım
6 Mar 2018
Mesajlar
280
Freelance makale yazarı hizmetim için yeni iş alımı yapmıyorum, hazır makale satışları konusundaki içeriklerimin satışı gündelcir.
 
Katılım
6 Mar 2018
Mesajlar
280
Hazır makale satışı konum günceldir, freelance içerik yazarı hizmetim için yeni sipariş alımı yapmıyorum.
 
Google ads alanı