Otoriter PA Değeri Yüksek Tumblr Bloglarla Sitenizi Yükseltin

devrim19851

Azimli Üye
Merhaba arkadaşlar sunduğum hizmetleri paylaşmak istedim.

Backlinkler her başarılı SEO kampanyasının gübresidir.

Yüzlerce başarılı SEO kampanyası sayesinde, artık neyin işe yarayıp yaramadığını biliyoruz.

Tüm otoritelerin ortak görüşü seo çalışmalarında sosyal medyanın aktif şekilde kullanılması yönündedir. Sosyal medyaya yönelik çalışmalar sadece seo için değil, itibar yönetimi için de kullanılmaktadır. Bu sebeple sosyal medya çalışmaları birden çok alanda sonuç vermektedir.

Lafı fazla uzatmadan geçiyorum . Otoritesi yuksek yanı PA değerleri yuksek onceden kullanılıp daha sonra kapattıp silinen Tumblr blogları ayıklayıp sizler için buluyorum. bunların içine sitenizin içeriğine gore gunde 1 tane içerik eklıyorum.
Toplam 10 günün sonunda 10 cu içeriği ekledikten sonra DOFOLLOW Link çıkısını yapıp size teslim ediyorum blogunuzu.

Bloglar sadece size özeldir baska siteler için kullanılmıs bloglarla karıştırmayın. Yuzlerce lınk çıkılmıs bloglar ve Otoritesi olmayan 0 dan açılmıs bloglar katkı yapmaz aksıne zarar verebilir sitenize.

PA DEĞERİ 10 -19 ARASI 5 ADET BLOG 50 TL

PA DEĞERİ 20 - 29 ARASI 5 ADET BLOG 100 TL

PA DEĞERİ 30 - 49 ARASI 5 ADET BLOG 200 TL

PA DEĞERİ 50+ ÜSTÜ 5 ADET BLOG 300 TL

ÇALIŞMA YAPILMADAN SADECE BLOG TESLİM ALMAK İSTEYENLER İÇİN

PA DEĞERİ 10 -19 ARASI 10 ADET BLOG 10 TL

PA DEĞERİ 20 - 29 ARASI 10 ADET BLOG 25 TL

PA DEĞERİ 30 - 49 ARASI 10 ADET BLOG 50 TL

PA DEĞERİ 50+ ÜSTÜ 10 ADET BLOG 100 TL

Bütcenize uygun paketi seçebilirsiniz . daha fazla blog almak isteyenler için PM ile iletişime geçip fiyat alabilirsiniz herkese iyi forumlar.

ÖDEME YÖNTEMLERİ : HAVALE , EFT

İŞ BANKASI YAPI KREDİ FİNANSBANK

Son düzenleme:

kurbanlikkedi

İşçi
Platin Üye
Pazarın açık olsun

PA DEĞERİ 50+ ÜSTÜ 10 ADET BLOG 100 TL konuda pm alabilirmiyim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar