Paravan Site Kurulum Hizmeti Seo Master

SeoMaster

Üye

Xyz Sektoru Paravan Site Uzmanı SeoMaster

Paravan Siteleri İçin Kurulum Hizmetim Neleri Kapsıyor?

( sansürlenmiştir ) siteleri , Xyz Video siteleri , Hikaye siteleri , Esc Siteleri vb.
  • Paravan sitelere Long tail semantik içerikler hazırlayarak girişlerini yapıyorum.
  • İçerik girişlerinde resim optimizasyonlarını yaparak resim etiketi ve açıklamalarını standartlara uygun şekilde giriyoruz.
  • Site içi linklemelerinizi ilgili makalelere ve kategorilere göre yapıyoruz.
  • SEO başlığı, açıklaması gibi Blog Yazıların gerekli tüm işlemlerini kendi tekniklerimizle semantiklik gereklerine uygun şekilde yapıyoruz.
  • Siteniz için bulunduğu sektöre göre ana odak kelimelere ve uzun kuyruklularına dönük kelime çalışması yaparak içeriklerinizi hazırlıyorum.
  • Paketlere Göre Tanıtım ve Footer link çalışması yapmaktayım.

Paravan site Kurulum Ücretlendirmemiz Ne Kadar?

1 site maliyeti 500 TL Yerine
350TL 30 içerik. Min 300 Kelime 60 AD görsel ( Black Hat Seo 20 AD Tanıtım Backlink haber vs sitelerinden. 2 Ad footer backlink. )

paravan Siteler de Minimum 5 site Sipariş edilmeli. Her siteye ayrı Backlink ve Tanıtım yazıları girilir. 100 AD Tanıtım + 10 Footer ile Paravanlar Desteklenmiş olur.
Domain ve hosting Tarafınızca Karşılanır. .com .net Domain’ den Daha hızlı verim alınır.

Kanpanyamız Sadece Wmroot Üyelerine Geçerlidir.

5 Paravan Site Kurulumuna +1
10 Paravan Site Kurulumuna +3
20 Paravan Site Kurulumuna +5
30 Paravan Site Kurulumuna +7
50 Paravan Site Kurulumuna +10
Hediyem Vardır.

Ayrıca paravan Siteleriniz İçin İçerik girişi Editorluk hizmeti Vermekteyim. Min. 300 Kelime.

1 site 7 içerik 50 TL. Haftalık
1 site 15 içerik 100 TL 2 hatalık
1 site 30 içerik 200 TL Aylık

Paketlerim ‘den Yararlandıktan sonra Ne mi olacak iddaa Ediyorum. Kelimelerinizde Hızlı Arama motorlarında Hızlı Yükselme + Google Sıralamasında siteniz otoriterlik sağlayacaktır.

İletişim Bilgilerim.

İletişim Pm

Whatsapp: +31684509368

Son düzenleme:

SeoMaster

Üye
Günceldir. Paravan site herzaman lazım olur , bugun paravan olarak kulanırsınız yarın ana siteniz olur , Ana siteye verdiğiniz titizlik ile kurulum işlemi sağlanır.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar