Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Paravan Site Kurulum Hizmeti Seo Master

Xyz Sektoru Paravan Site Uzmanı SeoMaster

Paravan Siteleri İçin Kurulum Hizmetim Neleri Kapsıyor?

( sansürlenmiştir ) siteleri , Xyz Video siteleri , Hikaye siteleri , Esc Siteleri vb.
  • Paravan sitelere Long tail semantik içerikler hazırlayarak girişlerini yapıyorum.
  • İçerik girişlerinde resim optimizasyonlarını yaparak resim etiketi ve açıklamalarını standartlara uygun şekilde giriyoruz.
  • Site içi linklemelerinizi ilgili makalelere ve kategorilere göre yapıyoruz.
  • SEO başlığı, açıklaması gibi Blog Yazıların gerekli tüm işlemlerini kendi tekniklerimizle semantiklik gereklerine uygun şekilde yapıyoruz.
  • Siteniz için bulunduğu sektöre göre ana odak kelimelere ve uzun kuyruklularına dönük kelime çalışması yaparak içeriklerinizi hazırlıyorum.
  • Paketlere Göre Tanıtım ve Footer link çalışması yapmaktayım.

Paravan site Kurulum Ücretlendirmemiz Ne Kadar?

1 site maliyeti 500 TL Yerine
350TL 30 içerik. Min 300 Kelime 60 AD görsel ( Black Hat Seo 20 AD Tanıtım Backlink haber vs sitelerinden. 2 Ad footer backlink. )

paravan Siteler de Minimum 5 site Sipariş edilmeli. Her siteye ayrı Backlink ve Tanıtım yazıları girilir. 100 AD Tanıtım + 10 Footer ile Paravanlar Desteklenmiş olur.
Domain ve hosting Tarafınızca Karşılanır. .com .net Domain’ den Daha hızlı verim alınır.

Kanpanyamız Sadece Wmroot Üyelerine Geçerlidir.

5 Paravan Site Kurulumuna +1
10 Paravan Site Kurulumuna +3
20 Paravan Site Kurulumuna +5
30 Paravan Site Kurulumuna +7
50 Paravan Site Kurulumuna +10
Hediyem Vardır.

Ayrıca paravan Siteleriniz İçin İçerik girişi Editorluk hizmeti Vermekteyim. Min. 300 Kelime.

1 site 7 içerik 50 TL. Haftalık
1 site 15 içerik 100 TL 2 hatalık
1 site 30 içerik 200 TL Aylık

Paketlerim ‘den Yararlandıktan sonra Ne mi olacak iddaa Ediyorum. Kelimelerinizde Hızlı Arama motorlarında Hızlı Yükselme + Google Sıralamasında siteniz otoriterlik sağlayacaktır.

İletişim Bilgilerim.

İletişim Pm

Whatsapp: +31684509368

Son düzenleme:
Günceldir. Paravan site herzaman lazım olur , bugun paravan olarak kulanırsınız yarın ana siteniz olur , Ana siteye verdiğiniz titizlik ile kurulum işlemi sağlanır.

Google ads alanı