Profesyonel Scriptler 99 ₺ ⚜️ [Kaynak Kodlarıyla Beraber] ✔️

mstfkrtll

Yeni Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar. Her sektöre uyarlayabileceğiniz Profesyonel Kurumsal Scripti Kaynak Kodlarıyla beraber satıyorum. Satın Alan Herkes Forum Siteleri Haricinde dışarıya satabilir. Her şeyi ile beraber 99 ₺ arkadaşlar. Scriptin Normal Fiyatı 199 ₺. Kısa süreliğine 99 ₺ olarak belirlenmiştir. Scripti Her sektöre uyarlayıp satabilirsiniz. Codeigniter ile yazıldı.

Scriptin Özelliklerini saymaya gerek duymuyorum. Site demosunu ve Admin panel demosunu buraya bırakacagım girip incelersiniz. Sitedeki işlemlerin hepsi aktiftir. Lütfen siteyi bozmayın arkadaşlar.

Aklınıza takılan herhangi bir şeyi sorabilirsiniz arkadaşlar.

Evet arkadaşlar scriptler arasın yeni scriptler ekliyorum. Bunlarda aynı fiyattan verilecek.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Kişisel Blog Scripti. codeigniter

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Kurumsal ve Ürün Satış Scripti. Salt php

Kurumsal Restoran Scripti. Laravel

Satın Almak için Özelden yazabilirsiniz arkadaşlar.

Konu açarken yanlış yaptığım bir şey varsa lütfen uyarınız.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar