Radyo Dinleyerek AltCoin Kazanabilirsiniz!

Bitcoinci

Çalışkan Üye
İçerisinde 30.000'den fazla Radyo istasyonu bulunan aşağıya linkini vereceğim bu siteyle istediğiniz ülkenin her türde Radyosunu dinleyerek AltCoin kazanıyorsunuz.

Altcoin derken kazanılacak AltCoinin adı BRO coindir. 1 BRO şu an itibariyle coinmarketcap verilerine göre 0,159493 Dolardan işlem görmektedir.

Site kullanımı oldukça kolay yapacağınız tek şey ülke veya yerel bazda 30.000'den fazla radyo istasyonundan dinlemek istediğinizi seçmek ve başlatmak. Siz seçtiğiniz Radyo istasyonunda ki şarkıları veya haberleri dinlerken Bro Coinleriniz birikmeye başlıyor. Site her radyo istasyonu için 120 BRO Coin kazandırıyor. Bu limit tüm kullanıcılar için eşit orandadır.

Doğal olarak sizin dinlediğiniz radyo istasyonu diğer kullanıcılar tarafından 60 dakika boyunca ne kadar dinlenmişse 120 Bro Coin ödül oranı da azalıyor.

Belki de adını yeni duyduğunuz ve Bro da neymiş brooo dediğinizi duyar gibiyim!

Peki Bro Coin için cüzdan adresini nerden alacağım ve ticareti hangi Kripto borsasında yapılıyor diyorsanız şu an itibariyle Bro cüzdan adresi alabileceğiniz ve ticaretini yapabileceğiniz tek Kripto Borsası var bu borsaya şu linkten ulaşabilirsiniz: www.cryptopia.co.nz Şu an itibariyle Bro Coin için Al-Sat veya Dönüştürme yapabileceğiniz borsa www.cryptopia.co.nz borsasıdır. Tabii ki şimdilik!!!!

Bu Kripto Borsası üzerinden alacağınız BRO Cüzdan adresinizi Radyo dinleme sitesine üye olduktan sonra Profil sayfasında Ödeme seçeneği bölümüne yapıştırıp kaydetmeniz gerekiyor. Çünkü yığılan BRO 0.11 BRO oranına ulaştığında kaydettiğiniz Cüzdan adresinize otomatik olarak gönderiliyor.

Peki 0.11 BRO Oranına ne kadar sürede ulaşılabiliyor diye sorarsanız bu sizin hangi Radyo istasyonunu dinlediğinize göre değişmekledir. 1 gün önce üye oldum. Şu ana kadar Cüzdan adresime 2 kere ödeme aldım ilki 0.11489846 BRO, ikincisi 0.11337900 BRO şu anda da 0.11 Bro oranına ulaşmamış yaklaşık 0.08 BRO var ve artmaya devam ediyor.

Yaptığım tek şey bilgisayarımda işlerimi hallederken veya evde ki işlerimi hallederken seçtiğim Radyo istasyonundaki güzel şarkıları dinlemek. İçerisinde Türkiyedende 10'larca her türde Radyo istasyonu var.

Son olarak birden çok pencere açıp birden fazla Radyo istasyonu dinlemek isteyenler için dinlersiniz ama sadece birinden BRO kazanabilirsiniz.

Hepinize bol ve bereketli BRO'lar diliyorum!

Sözü fazla uzattım daha fazlası için Emeğe saygı Lütfen Tıklayın!

Refli Link:

Refsiz link

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar