Sabit Uzun Süreli Makale Alımı Yapılacaktır

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Arkadaşlar uzun süreli çalışmak ve sabit internet üzerinden gelir elde etmek isteyen kişiler içindir bu konu.

Şu an alım yapılacak makale tarzı şöyledir.

Başlık : Detaylı Bir Profil İçeren Ankara Arkadaş Tutku

İçerik : boy kilo yaş saç rengi fiziksel özellikler hoşlandığı şeyler ( müzik kitap okumak ) içeren bilgiler yani kısacası sahte profil makalesi diyebiliriz.

( Tekrarlıyorum bir gün iki gün değil sabit alım yapıyoruz 500 adet 1000 adet 5000 adet fark etmez oturup para kazanacağım diyen herkese kapım açıktır. )

Makaleler tek tek sitelere eklendikçe özel yazılım sistem ile kontrol altında tutulacaktır. Kopyala yapıştır yakalanır ise çalışmaya son verilecektir.

Fiyat teklifleri bekliyorum 150 - 200 kelime arası istiyorum yada 300 - 400 kelime arası tekliflerinizi bekliyorum.

efeince

Yeni Üye
Selamlar, sitemiz üzerinden hazır içeriklere göz atabilirsiniz. Ayrıca, özel kategori hizmetimizden de faydalanabilirsiniz dilerseniz.
sitemizde tüm detaylar mevcuttur.

Slm Egemen, ben yine tam zamanlı yazmaya başladım, haberin olsun. sana bir parti daha attım.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Profil makale üretebiliyorsanız sorun yok sabit sürekli sizde yazabilirsiniz @nevrotin 200 kelime sabit yazdırıyorum şuan

nevrotin

Yeni Üye
Yazabiliyorum benim için sorun değil, size özelden no attım yazarmısınız bana.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar