Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Sağlık İle İlgili En Güncel Bilgiler Bu Adreste

Katılım
20 Eki 2018
Mesajlar
4
Konum
Bursa
Sitemizde sağlığınızla ilgili tüm konularda kamuoyuna ulaşabilecek bilgilendirmeler mevcuttur. Sürekli güncellenebilen web sitemizdeki içerikler ters kronolojik olarak sıralanmaktadır. Sitemizde kadın doğum, genital estetik, kızlık zarı, jinekoloji, cinsel sorunlar gibi sağlıkla ilgili kategorilerde özel içerikler oluşturmakta yız. Bu amaçla çok takip edilen Kondilom Hastalığı, Kızlık zarı, vajinismus sorunları ve kızlık zarı ameliyatı ile ilgili güncel konularda içerikler, bilimsel ve doğru verilere dayanmaktadır.

Buna göre sağlık ile ilgili en güncel bilgilere yer verildiği sitemizdeki “içeriklerde sağlık alanında çok sayıda güncel gelişme, siz değerli ziyaretçilerimizin de yorumuna açık bir biçimde yayılmaktadır. Sağlık herkesi ilgilendiren bir alan olduğundan, yoğun bir şekilde ele alınan konulara yer vermekteyiz.

Sitemizde herkesin kendi sağlığı, hastalığı ya da bir yakının yaşadığı sağlık problemine dair birşeyler bulacağı bir platformdur. Sağlıkla ilgili konular üzerinde görüş ve düşüncelerini bildirip fikir alışverişi yapmak isteyen bireylerin ziyaret ettiği site miz arama motorlarında aranılan sağlık sitelerinin başında gelmektedir. Bu farkındalık ve bilinçle sosyal platformlarda diğer sağlık sitelerine göre daha büyük ilgi görmektedir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Google ads alanı