Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Şans oyunları sonuçları Yandex’te

Katılım
16 Mar 2018
Mesajlar
200
Güncel bilgilere en hızlı şekilde ulaşılmasını hedefleyen ve bu yönde çalışmalarını devam ettiren Yandex, Sayısal Loto, Şans Topu, Süper Loto, On Numara ve Milli Piyango çekiliş sonuçlarını anında karşınıza getiriyor.

Yandex, şans oyunları sonuçlarına en hızlı şekilde ulaşılmasını sağlayan yeni sihirbazını duyurdu. Şans oyunları arama sihirbazı, Milli Piyango, On Numara, Sayısal Loto, Süper Loto ve Şans Topu sonuçlarını arama ekranında gösteriyor.

Şans oyunlarının sonuçlarını görmek isteyen kullanıcıların, bu bilgiye en hızlı ve güncel şekilde ulaşması için tasarlanan bu servisten faydalanmak için yapılması gereken tek şey bakılmak istenen şans oyunun adını Yandex arama motoruna yazıp, aratmak.Örneğin “şans topu” şeklinde bir arama yapıldıktan sonra, en son çekiliş sonuçları anında kullanıcının önüne geliyor. Ayrıca Milli Piyango bilet numaranızı da Yandex arama sonuç sayfası üzerinde açılan kutuya girip, ikramiye kazanıp kazanılmadığını öğrenmek de mümkün.
 
Google ads alanı