Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

satılık esc sitesi

Katılım
6 Ağu 2020
Mesajlar
30
SİTE SATILMIŞTIR

Site Adresi: PM
İstenilen Fiyat: 4500
Sitenin Aylık Getirisi: 2 defa reklam alındı 2500 tl
Sitenin Kategorisi: esc
Günlük Tekil Hit Sayısı: 30 +
Satışa Hosting Dahilmi?: 1 ay idare ederim
Banlı Olduğu Sponsor: Bilinen her hangi bir banı yoktur.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Bilinen her hangi bir banı yoktur.
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Wordpress - kendi editlediğim özel tema

2 esc. den reklam alındı kelimesinde 7 sıradayken az gerileme oldu sonra uzatmadılar ( geri sıralamaya sok tekrar reklam verelim dediler ) hiç hacklink yoktur. Seo çalışması yapılmıştır lakin kendi elimdeki sitelerden backlink aldım az bi güçlü link ile 1. sıraya oturtursunuz. 2 alt ama güçlü kelimede ilk 2 sıradadir diğer alt kelimeler ilk 2 sayfadadir.

Bana ulaşanlar mailden ulaşmıştı watspp vs. ekli değil siteye belki bu şekil reklam ekletecek daha kolay ulaşır. kat be kat kazanmak isteyen işin duayeni kişiler için fırsat.

site fethiye ilçesi ve çevresidir. amp kuruludur amp mobil aramalarda görünmektedir. Pm yi meraktan isteyene göndermeyecem kusura bakmayın

skype : doomsday48 den ulaşabilirsiniz. Kendiniz için esc. sitesi açıp kurulum ayarlar vs. yaptırmak isteyenlerde ekleyebilir.
 
Son düzenleme:
Google ads alanı