Satılık film dizi sitesi.

fhk

Üye
LAF OLSUN DİYE PM İSTEYECEK KİŞİLER, ZAMAN KAYBI YAŞATMAMAK ADINA İSTEMEYİN.

Site Adresi: Özel mesaj ile verilecektir.
İstenilen Fiyat: Teklif usulü.
Sitenin Aylık Getirisi: 2 adet firmadan reklam teklifi geldi fakat b*his olduğu için kabul etmedim. Alan kişi ekleyebilir. Aylık 450 TL 2 adet footer linkten geliri vardır sadece.
Sitenin Kategorisi: Dizi ve Film sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: Min 4K - Mak 8K
Ziyaretçi Kaynağı: Çoğunluk ile organik olarak ilk sayfada bulunan dizilerden gelmektedir. ℅95 Google, ℅5 Diğer.
Alan Adı Yaşı: 6 ay 4 gün.
Site Tüm İçeriğiyle Birlikte Mi Satılık: Evet.
Sitede Kullanılan Yazılım Lisansı Satışa Dahil Mi: Evet. 1.000 TL'lik özel yazılım script bulunmaktadır. +15 adet bot bulunmaktadır. Kolaylıkla film ve dizileri ekleyebilirsiniz.
Satışa Hosting Dahil Mi: Hayır, maksimum 1 hafta idare edebilirim.
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır
Sitenin Satışında Herhangi Hukuki Bir Problem Var Mı: Hayır
Özel Notlar: Siteyi yaklaşık 6 ay önce kurdum fakat pek ilgilenmeye vaktim olmadı. Şuan sitede 101 dizi, 7773 bölüm, 7 film ve 691 kayıtlı kullanıcı bulunmaktadır. Yeni bir startup'a başlayacağımdan nakit ihtiyacımı karşılamak amacı ile satıyorum. Bir çok dizide yıllanmış siteler ile yarışarak ilk sayfalarda bulunmaktadır. Güzel bir çalışmayla hiti kolaylıkla yükseltebilirsiniz.

Fiyat teklifi ile PM atan ciddi gördüğüm kişiler bilgisayarıma bağlanıp siteyi ve yazılımı inceleyebilir. Sıralamalar ile alakalı anlık ahrefs verilerinide gösterebilirim. Lütfen komik rakamlar ile gelmeyin. Sitede kullanılan script sadece 1.000 TL'dir.

Forum dışı iletişim skype: live:.cid.2ee8137adb2a774b

Son düzenleme:

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
pm alabilirmiyim fiyat vesaire

teknosas

Yeni Üye
Hitler sadece dizilerden mi geliyor ? Siteyi pm atarmısın.

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Şikayeti olan şikayet konusu açsın arkadaşlar konu altından yazmanın manası yok.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar