Bu Güne Özel Sadece 500 TL Aylık 1.Sıra Garantili Xyz Sitelere ( sansürlenmiştir ) Sitelere Özel SEO Danışmanlığı

SEObol

Yeni Üye
Sadece xyz ve ( sansürlenmiştir ) sektörler üzerinde yoğun bir etki yaratan SEO danışmanlığı hizmetinden faydalanmak isteyenler için en uygun fiyatlar ve garantili sıralama hizmetlerinden faydalanma zamanı.

Özelikle ESC Sektörleri üzerinde bir çok kelimede ilk sıralarda olmanız için çalışıyoruz.

Güçlü Backlink Çalışmaları

Sağlam Sitelerden Tanıtım Yazıları

Sosyal İmleme

Yabancı Sağlam Forumlardan Tanıtım

Sitelerinize Özel Olarak İçeriğe Kadar Ayarlama İmkanı Sunuyoruz...

Ve Daha Fazlası....

ESC Siteler için aylık çalışma ücreti: 1000 TL

Xyz Video Siteleri İçin Aylık Çalışma Ücreti: 750 TL

Çalışmalarımızda 1.Sıra Garantisi Veriyoruz... Tüm Hizmetler Sonrasında Raporlama Sunuyoruz...

Moderatörün son düzenlenenleri:

SEObol

Yeni Üye
Günceldir, Çalışmalarımız Devamlı Olacak Şekilde Desteğimizi Vereceğiz... Denemeden Karar vermeyin.!

Kaan

Azimli Üye
Şuanda Esc olarak İstanbul Ankara Antalya Mersin şehirlerinde ilk sırada Esc siteniz var mı ?

ardaguler

Üye
Hocam konuyu baltalamak istemem ama eğer elinizde o kadar sağlam link siteleri varsa ve garanti verdiğiniz 1. sıra çalışmalarınızı neden kendinize bir site kurup aylık güzel paralar kazanmak yerine 1000 tl gibi bir rakama çalışma vaadinde bulunuyorsunuz merak ettim doğrusu bu ara forumlarda dolandırıcı arkadaşlar bolca görünmekte pm den değilde buradan açıklarmısın 1000 tl nin nedenini ?

SEObol

Yeni Üye
Kardeşim, Site açmak istesem zaten açardım, SEO hizmeti veriyoruz. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok, Bizim işimizde bu. İnsan istediği işi yapmakta özgür, konudaki yorumunuz gereksiz diyedüşünüyorum. Hayırlı günler.

ardaguler

Üye
Oda sizin tercihiniz tabiki bişey diyemem ama ortalıkta oldukça fazla dolandırıcı mevcut insanların iş yaptırmaya güveni kalmadı o açıdan yazmak istedim iyi sabahlar

aktan34

Yasaklı Üye
yag ne kadar dolandırıcı var halen neden formda tuyuluyor bolesı anlamdım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar