Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Shell Satışı

Katılım
4 Mar 2021
Mesajlar
17
Shell satışı ya da admin panel satışına başlıyorum. Elimdeki sitenin değerine göre 1 shell 100 ile 500 tl arasında değişmektedir.

Güven konusunda sıkıntı olmasın kimsenin daha önceki konularıma bakarsanız olumsuz hiçbir ticaretim olmamıştır. Ciddi alıcılar yazsın lütfen gelip de liste at diyerek sonra yazmayan o kadar çok adam var ki bu forumda..

Shell sattıktan sonra o siteyi ben asla kullanmayacağım. Sattıktan sonra herhangi bir sorun olursa benden kaynaklı direk iade geçerim.
 
Katılım
4 Mar 2021
Mesajlar
17
@imparator @Burak Kaptan hocam özel mesaj gönderdim sizlere.

Tekrar hatırlatıyorum forumda boş boş dolanan linkciler ya da başka niyeti olanlar lütfen uğraştırmasın. Alacak arkadaşlarla her türlü anlaşma yaparız bu konu altından da belirteceğim, kimle ne ticaret yaptık kim liste istedi hiç cevap bile vermedi vs.
Eğer bende de bir yanlışlık sezerseniz lütfen sizlerde belirtin konu altından.

@imparator ile başarılı ticaret olmuştur. Kendisine sorabilirsiniz xxx tutarında shell satılmıştır. Ona satılan shell baskasına satılmayacaktır.
 
Son düzenleme:
Google ads alanı