Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Shell satışlarımız başlamıştır.

Katılım
27 Haz 2020
Mesajlar
24
Elimde anlık olarak 4k shell mevcut aralarında alexalılar da pa lılarda var kontrol etmedim onları ama tek tek satışımız yoktur toplu olarak en az 100 adet olarak satışımız mevcuttur, fiyatımız tane üzerinden 2 tl dir, ama sürekli sizinle çalışıcam günde 100 adet ihtiyacım oluyor diyorsanız 1.5 tl üzerinden satışlarımız mevcuttur, ben hepsini alıcam diyorsanız 4000 adeti 4000 tl üzerinden satabilirim tek seferde, günlük 150 adet yeni shell çıkarma şansımda vardır taze isteyenler olursa günlük, Türk siteleri satışımız yasal sebeplerden dolayı yoktur, eğer isterseniz sizin yerinize 301 klon veya link ekleyebilirim veya panel kodunuz varsa ekleyebilirim ilgilenenler pm üzerinden skype veya telegram, icq adreslerini gönderebilirler. İyi forumlar.
 
Son düzenleme:

Egemen

Hepiniz Haklısınız...
Yönetici
Katılım
3 Mar 2018
Mesajlar
2,678
Çalışan çöp shelleri satın alabilirim.
 
Google ads alanı