Sitesi Sıralamada Çıkmayan Yada Yükselmeyen Herkesi İlgilendiren Konu

SEOhis

Çalışkan Üye
Uzun yıllardır SEO işleri ile bir çok bilgimi sizin gibi değerli insanlarla çalışarak paylaştım. Bundan sonra da paylaşmaya devam edeceğim. Öncelik olarak sıralamada çıkmayan, yükselmeyen sitelerin iç optimizasyon sonrasında sıralamaya girmesi, sıralamada yükselmesi gibi konularda yardımcı olabilirim. Şu durumda sitelerinizi elden geçirdikten sonra sağlam bir şekilde teslimini yapıp sizlerin'de göreceği gibi bir kaç gün içinde değişikliği ve yükselişi fark edeceksiniz. Bu hizmetten alıp memnun kalmayan olmadı. Google üzerinde tek bir index sahibi olmayan siteler bile sadece 3 gün içinde tüm konularını index atarak kendine geldi. Bu işlemin ne olduğunu soracağınızı biliyorum ancak buna gerek yok. Çünkü bu işlemi sizlerin izleminde yağacağım. Sitelerinize giriş yaparken andydesk kullanarak neler yaptığımı sizlerde kolayca görebileceksiniz. Bu işlem için sadece 150 TL alıyorum. itenizdeki hız performansı, iç seo ayarlamaları ve hataları bir şekilde ayarlıyıp teslim ediyorum.

Bir linke 150 lira veren kişiler bunu da denemeliler. Muhteşem bir etki yaratıyor göreceksiniz. :)

Dün İç Optimizasyon yaptığım bir sitenin bu günki durumunu emsal veriyorum.

Sadece bir iç optimizasyon yaptım ve sitenin durumu;1.png

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar