Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

SpotFinder – (WordPress İlan Teması)

Nursen

Moderatör
Katılım
24 Nis 2020
Mesajlar
1,042
SpotFinder - (WordPress İlan Teması)
SpotFinder – (WordPress İlan Teması)
Detaylı Incele Canlı DemoWordPress firma rehberi teması arayışınızda tavsiye edebileceğim diğer WordPress ilan teması SpotFinder. Özellikle turizm sektörüne yönelik bir ilan teması arıyorsanız, bulduğunuzu söyleyebilirim.

Google Maps ile entegre olarak gelen tema hedef kitlenizin bulunduğu konuma göre harita üzerinden öneriler sunabiliyor. Bu yönüyle hem dizininizde bulunan firmalar için hem de ziyaretçilerinizin kullanım memnuyeti açısından fayda sağlamakta.

Kullanıcılarınız listenizde bulunan firmaları oylama ile değerlendirebiliyor. Bu değerlendirmeyi anında sosyal medyaya da yansıtabiliyorsunuz. Bu da sosyal medya etkileşiminizi de arttıran bir özellik.

Özel düzeni ve işlevsel özellikleri ile SpotFinder, web sitenizden maksimum kazanç sağlayabilmeniz için tüm olanakları sunuyor. Bu temayı kullanarak kazanç grafiğinizin yükselme seyrine geçeceğinden emin olabilirsiniz.
 
Google ads alanı