Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Sunucu Hatası Sorunu

Katılım
10 Mar 2018
Mesajlar
200
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Sizlerden bir konuda yardım istiyorum. Elimde bir firmadan almış olduğum birkaç tane 5 alan adı barındırabileceğim hosting var ve burada kurulu olan rent a car scripti siteye girerken önce sunucu hatası uyarısı veriyor ardından sayfayı yenilediğimde tekrar siteye giriyor. Bunu hosting firmama söylediğimde kodlama hatası var dediler oysa ki daha bir - iki gün öncesine kadar aynı kodlama sistemi sorunsuz çalışıyordu ve üstelik diğer kurulu olan wordpress sitelerimde de aynı hatayı alıyorum. Sizce bu neden kaynaklı olabilir? Gerçekten dedikleri gibi kodlama hatası ise neden iki ayrı scripttede hata alıyorum bugüne kadar hatasız çalışıyorken. Yoksa firma mı değiştirmem daha doğru olur sizce? Teşekkür ederim ilginiz için.
 
Google ads alanı