Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Toplumail.com - Toplu Mail Adresleri

Katılım
21 Ağu 2018
Mesajlar
2
Toplu mail adresleri anlamında ülkemizde büyük bir atılım yapan toplumail.com, mail alanında birbirinden farklı programlarla hizmet vermeye devam ediyor. Program altyapısında 100.000’lerce mail adresi barındıran toplumail.com, birbirinden ünlü firmalardan referans güvencesi ile programlarını dağıtmaya devam ediyor. Şuan güncel olarak sitesinde 3 farklı mail programını çok özel fiyatlarla edinmeniz mümkün.
 
Katılım
5 Ağu 2018
Mesajlar
4
bende şu aralar data topluyorum ( sansürlenmiştir )-wm birkaç webmaster forumlarından hem eposta hem telefon no olarak , şuan 1000 i geçen aktif eposta listesine 716 telefon listesine sahibim datamı genişlettiğimde güzel bir reklam yazılımı ile herkesin işine yarayacak bir program düşünüyorum :)
toplu mail alırken sektore göre ayrılıp mail atılabiliyorsa memnun olan cok olacaktır
 
Google ads alanı