TR'de İlk %20 İndirimli Binance Partneri Olun!

Kampanya 31 Aralık 2021 süresince geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca Binance partnerlerinin referans bağlantısı aracılığı ile yararlanabilirsiniz. (Her partnere tanımlanmamıştır.)

Referans bağlantımızdan kayıt olduktan sonra 5 gün içinde 100 dolarlık alım satım yaparsanız 5 dolarlık kupon kazanırsınız.

Aynı şekilde 1000 dolarlık daha alım satım yaparsanız 20 dolarlık bir kupon daha kazanırsınız.

Aynı şekilde 20.000 dolarlık daha alım satım yaparsanız 25 dolar daha kazanırsınız.

Hem alım hem de satımda toplam 20.000 dolar üzeri işlem yaparak parça parça 50 dolar kazanabilirsiniz.

Kampanyanın avantajları neler?

Öncelikle Binance Partneri olduğumuz için sizlere en yüksek komisyon indirimi bağlantısını sunuyoruz. Bu oran %20'dir ve daha yükseği yoktur.

Daha önce Binance'ye komisyon indirimi ile kayıt olmadıysanız ya da %5 %10 %15 indirimle kayıt olduysanız artık maximum komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Komisyon indirimi miktarı bağlantıya tıkladığınızda kayıt sayfasında yazmaktadır.

Binance dünyanın en az komisyon alan ve en büyük kripto para borsası olduğu için üstüne bir de %20 komisyon indirimi ile (ömür boyu) kayıt olduğunuzda komisyon oranları dibe inmektedir. +%25 BNB indirimini de aktif ettiğinizde %50'ye yakın komisyon indirimi alırsınız.

Komisyon indirimsiz 1000 dolarlık alım ya da satımda 0.075 komisyon almaktadır. İndirimli haliyle bu oran ciddi anlamda düşer.

Başka borsalar kullanıyorsanız Binance'ye geçmek için bir fırsat kampanyasıdır. Hem maximum komisyon indiriminden yararlanacaksınız hem de 50 dolar kazanacaksınız.

Arkadaşlarınızı da kayıt edebilir ve kampanyadan 31 Aralık 2021'e kadar sınırsız yararlanabilirsiniz. Yalnızca bağlantımız üzerinden üye olması yeterli olacaktır.

Kripto para işlerine yeni bulaşan biriyseniz paranızı hızlı bir şekilde çoğaltmanız için iyi bir fırsattır.

İlk 25 doları çok kısa bir sürede kazanabilirsiniz. Çünkü çok az bir işlem hacmi yeterlidir.

Kayıt olduktan sonra Binance API ile hesabı bota bağlayarak hızlı alım satım işlemleri yapabilir ve 50 dolar alabilirsiniz.

Yararlanmak için alttaki kampanyalı bağlantı ile üye olmanız yeterli. (Direkt ya da başka referans bağlantıları ile üye olanlar kampanyadan yararlanamaz.) Bu fırsatı istediğiniz gibi kullanmak yalnızca sizin elinizde!

100 dolar ile 11 kere alım satım yapmak 25 dolar kazanmanıza yetecektir. (Verilen kuponlar sadece alım satımlardaki komisyonlarınız için kullanılır. Çekilemez.)

Gelen kuponlar 1 hafta içinde kullanılmak zorundadır. Yoksa pasif hale gelir.

Kayıt olup hemen başlamak için tıklayın:

Referanssız link: ( Buradan kayıt olursanız 50 dolarlık kampanyadan yararlanamazsınız.)

Binance güvenilir mi?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar