Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Uzun Süreli Makale Yazarı Arayanlar

Katılım
3 Mar 2020
Mesajlar
9
Senelerdir beraber çalıştığım kişilerden ayrıldığım için kendime yeni, güvenilir ekip arkadaşları arıyorum. Tarza gelecek olursak genelde sabit tutmaya çalışıyorum. Özel bir istek olmadığı sürece 250'şer kelimelik olur her biri, argo kelime içermez. Yaş ve isim bilgisi yoktur. Tamamıyla özgün ve kelime tekrarı asla olmaz. 3 paragraf olur ve 2.-3. paragraflarda anahtar kelimeler kullanılır. 100'lü word dosyası halinde gönderiyorum size haftalık şekilde, günlük yahut adetle gönderim yapmamayı tercih ediyorum. Dediğim gibi ekstra bir talebiniz olursa bunu en baştan söyleyebilirsiniz. Örnek yalnızca Skype üzerinden sunulacaktır. Piyasada çok bulunan türde değil. Her hafta için ortalama 100 adet çıkartabilirim. Bunun haricinde ücret olarak makale başına 7 tl alıyorum. Kalemime güveniyorum. Ayrıca hobi yahut ek gelir kafasında değil, kendi mesleğim ve evimin geçimini buradan sağladığım için iş verinin zihnini de rahatlatabilecek bir durumdayım. Kısacası tüm bunların nedeni tek bir isimle çalışmayı isteyişimden kaynaklı. Üç, beş kişi için birden içerik üretmek istemiyorum. Kendime has tarzım var ve bunun mümkünse bir kişinin üretimlerinde yer almasını isterim.

İlginizi çekerse mesaj yolu ile iletişim kurabilir, skype talebinde bulunabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Google ads alanı