Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Voynla.Com - Sosyal İçerik Platformu

Katılım
19 Nis 2020
Mesajlar
7
Merhaba arkadaşlar,
11.04.2020 tarihinde açmış bulunduğumuz blog sitemiz bugün itibari ile güncel ve özgün makaleleri ile bomba gibi bir başlangıç yapmıştır. Henüz çok yeniyiz, eksiklerimiz elbet var bunlarında farkındayız lakin zamanla kendimizi geliştirerek ait olduğumuz yerlere ulaşmayı temenni ediyoruz. Günlük, özgün makalelerimiz her gün paylaşılmaya devam edilecektir. Siz değerli forum üyeleri de sitemize davetlisiniz.

Bir kaç makalemizin özgünlük kontrolünü sizlerde yapabilirsiniz. Bizler sizler için yaptık makalelerin adresleri ve sonuçlarını aşağıda sizlerle paylaştık.

Kusursuz bir site ve alan adı nasıl olmalı - Voynla.Com - Makalemizin özgünlük kontrolü sonucu için tıklayınız.
ABD ve İngiltere’den art arda kötü haberler - Voynla.Com - Makalemizin özgünlük kontrolü sonucu için tıklayınız.

Dilerseniz diğer makalelerimizi de denetleyebilirsiniz. Olabildiğince özgün yazılar yazmak istiyoruz. Bu konuda hem donanımlıyız, hemde bu konuda zevk alıyoruz.

Blog sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız.

Aktif edilen ve yapılması planlanan işlemler neler?

+ İsterseniz gece modunu kullanablirsiniz. Gece modu aktif edilmiştir.
+Üyelik sistemi getirildi, rank sistemi oluşturuldu. ( Belirlenen miktarda rank sayısına ulaşanların sitelerinin tanıtımına izin verilecek. Bu sayede backlink kazanabilirsiniz. )
+Sosyal medya hesapları aktif edilecek ve aktif kullanımı sağlanacaktır. En yakın zamanda bu konuda da gerekli aksiyonları alacağız.


Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyoruz.
Saygılarımızla,


 
Google ads alanı