Wmroot Sosyalcisi tekrar sahada Uçuran Paketler..

aquctic

Yeni Üye
******Sadece Yetişkin sitelere hizmet veren TEK tumblr blog paylaşımcısı...******

Merhaba Arkadaşlar;
Uzun bir aradan Sonra Kaldığımız yerden devam ediyoruz.. Forumda eski olan arkadaşlar beni tanıyacaktır. Netkalize Nicki ile uzun dönem forumda tumblr backlink çalışması yaptım.. Yaklaşık 500 Civarı site ile çalışmışlığım mevcut sanırım db lerde yaşanan sıkıntılardan ötürü üyeliğim ve konum silinmiş durumda lakin hakkımda tek olumsuz yorum olmadığını ve oldukça memnuniyet içeren yorumları hatırlayanlarınız bilecektir. Farklı sektöre yöneldiğimden ötürü vermiş olduğum aradan sonra tekrar sizlerle yetişkin içerikli tumblr backlink çalışmasına odaklanıyoruz. Bir çok webmaster forumunda tumblr'ın doğru şekilde çalışma yapıldığında en iyi sosyal çalışma olduğunu araştırmalarınızda öğrenebilirsiniz.

Doğru tumblr çalışması nasıl olmalıdır ?

Tumblr'da bir gönderi altına linkiniz eklenir, Bu üstteki gönderi yazı veya resim video tarzı olabilmektedir. Bu gönderi paylaşım yapılan bloğun takipçileri tarafından beğenildiğinde paylaşılır. Bu sayı minumum aldığınız paket sayısı kadar yapılmaktadır. Yani sadece tek blogda paylaşım yapılır ve takipçiler o blogdan o paylaşımı ( yazı, video veya resim ) sizin web sitenizin linki ile beraber kendi bloglarında paylaşım yaparlar. Elle müdahale asla olmaz.

Yanlış tumblr çalışması nasıl olur ?

Webmaster arkadaşların memnun olmadıkları ilgisini çekmeyen boşuna olduğunu düşündükleri çalışma bu çalışmadır. Bu çalışmada çalışma yapan arkadaş binlerce blog açar ve sizin paylaşımınızı el ile bütün bloglarda kendisi yapar. Özgünlüğünü kaybeden bu çalışma size hiç bir fayda sağlamamaktadır.

Yapılacaklar ve etkileri

• Paylaşıma gelen her re-blog bir backlink anlamına gelir.
• Çalışmalarımız Türk popüler bloglardan yapılacaktır.
• Tamamen kalıcı ve organik bir çalışma olacaktır.
• Sitenizin google gözünde değer kazanmasını sağlar.
• Alexa sıralamasında düşüş sağlar.
• Hitinizin artmasını sağlar.
• Hedef kelimelerde sıralamada yükselmenize yardımcı olur.
"Eklendi": Yeni güncellemelerden sonra Amp oturma ve 301 yönlendirmelerinin hızlı oturmasında bariz olarak fark ettirdiği çalışma alanlar tarafından dile getirilmektedir.

Paketler ve Ücretlendirme

Tamamen organik doğal yöntemlerle yapılan sosyal medya çalışmasını çöp, anlam ifade etmeyen, el ile oluşturulmuş bloglar ile yapılan çalışmalarla kıyaslamayınız.

Paket-1

•100 Farklı blogda paylaşım.
•100 beğeni yorum
•1 Anahtar kelime
75 TL
2 Anahtar kelime 100 TL

İş teslim süresi : 24-48 Saat arası.

Paket-2

•200 Farklı blogda paylaşım.
•200 beğeni yorum
•1 Anahtar kelime
125 TL
2 Anahtar kelime 150 TL

İş teslim süresi : 2-3 Gün arası.

200 Paylaşım üstü alımlarda görüşülür anlaşma sağlanır.

Notlar:
•Verilen süreler maksimum verilen sürelerdir daha erken bitecektir.
•Verilen çalışma sayıları minumum sayılardır paylaşımların o rakamları geçme olasılığı çok yüksektir.

İLETİŞİM:

Son düzenleme:

webmaster

Yeni Üye
Kendisi on numara dolandırıcıdır bilginiz olsun arkadaşlar skypeden yazdım her yerden yazdım cevap vermiyor maillerdende engelledi kendisi beni kesinlikle bundan bişey almayın raporlarım herşeyini tüm konuşmalarını eski skype adreside duruyor yavşağın bende yaa benim skype geri adam gibi cevap yaz yada sana hiç bir şekilde ekmek yedirmem netkalize samsunlu ( sansürlenmiştir )

Atak

Yasaklı Üye
@Egemen Konu ile ilgilenme sansınız varmı ? Suan Bu arkadas Ticaret Yapmayı dusunuyorum ama kotu yazanlarda var

webmaster

Yeni Üye
@Egemen Konu ile ilgilenme sansınız varmı ? Suan Bu arkadas Ticaret Yapmayı dusunuyorum ama kotu yazanlarda var
hocam kesinlikle tavsiye etmem alacaksan git paranı dışardaki hayvanlara ver sevap işlersin böyle ne olduğu belirsiz adamlara yatırma paranı yazık bizim cevap bile vermiyor .benden söylemesi hocam genede sen bilirsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar