Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Wmroot Üyeleri Ortal Kazanç

kurbanlikkedi

Platin Üye
Katılım
13 May 2019
Mesajlar
1,219
Merhaba Selamlar
Arkadaşlar wmroot olarak bir grup ticaret yapsakmı aceba ? Güzel bir ürün bulup bu ürünü ads ve sosyal medya reklamları ile satışa sunsak nasıl olur aceba aklımda devamlı yer edinen ve aralıksız ürün arayışım sürmekte aslında aklınızda bu ürün gider diyen varmıdır.

Sarjlı matkap bi grub ziyaretimde :D Cugara eşliğinde sarjlı matkabın hızlı gittiğini gördüm buna benzer ürünler bulup ticaret yapalım diyorum .

Tekli ürün satma şablonu yapıp admin panelli hemen satışa başlana bilir. Reklam ads kullanacaz

Ürün araştırması yaparken ürün aranası ve üründe reklam varmı onlarada bakmak lazım birden güçlü kelimeye girip ads zengin etmemek lazım . Bir fikirdir ben açığım


İyi çalışmalar
 
Son düzenleme:

kurbanlikkedi

Platin Üye
Katılım
13 May 2019
Mesajlar
1,219
hiç fikir verebilecek arkadaş yokmu şaşırtıcı .

Arkadaşlar sabah akşam site kasıyoruz at gibi google amcaya çalışıyoruz. Ortak bir ürün bulup wmroot olarak satış yapılabilir zor deyil. Google ads ile minik ücretler ödeyerek ürünümüzü gerek google - gerek youtube - ve ads kullanan milyon sitede ürünümüzü tanıtabiliriz.


Örnek Yapıldı Nargile tütünü
Kadın iç çamaşırı 1 tl toptan alış fiyatı
fantezi ürünleri biraz geniş olalım hoca insanları dolandır mayacağız ticaret yapacağız emin olun çok tatlı güzel paralar kazanabilir ve bu işlemler sırasında yüzler gülecektir. Fikir verende yok arkadaş ya ads- tekli ürün satış bunları ben temin ederim özel de yaptırırız
 
Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
13
Hacı abi zaten esc sektöründesin yapabilecek tek reklam isi vardır oda s.e.x shop ürünleri satmak olur hem kazanırsın hemde mutlu edersin insanlari sana dua eder vatandaşlar ;)
 
Google ads alanı