Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

WorkScout – (WordPress İlan Teması)

Nursen

Moderatör
Katılım
24 Nis 2020
Mesajlar
1,042
WorkScout - (WordPress İlan Teması)
WorkScout – (WordPress İlan Teması)
Detaylı Incele Canlı DemoWordPress iş ilanları temaları arasında Envato’da en çok pozitif geri dönüş alabilen WorkScout, sıradaki WordPress ilan teması.

Temayı bu kadar önemli kılan en önemli detay sunduğu muazzam hız. Genelde temaların demoları bu kadar yüksek hız sunamazlar. Burada çeşitli faktörler söz konusu. Fakat WorkScout sunduğu özelliklere rağmen, iş yükü en az, en hafif temalardan bir tanesi.

Temanın tek eksiği yüzde yüz uyumlu olmasına rağmen, iş bildirimi, profil tamamlanma süreçleri, profilde yer imleri gibi özellikler sunan eklentilerin ayrı olarak satılması. Neyse ki WP Job Manager gibi iş ilanı temalarında hayati önem taşıyan eklentiye ücretsiz olarak temayla birlikte sahip olabiliyorsunuz.

Maaşa göre arama, iş tiplerine göre arama, harita üzerinden arama gibi gelişmiş arama filtrelerine yer veren WorkScout, WordPress ilan temaları arasında en önemli kriteri hız olan kullanıcılar için tavsiye edebileceğim bir tema olarak listemdeki yerine alıyor.
 
Google ads alanı