Neler yeni
  • Değerli üyelerimiz, sitemize giriş kullanıcı adı ile değil E-mail adresiyle olmuştur. Lütfen giriş yaparken kullanıcı adı yerine e-mail adresinizi yazın.
    Foruma üyelikler kısa bir süreliğine açık hale getirilmiştir. Yeni üyelikler admin tarafından kontrol edilip uygun görülür ise aktif edilecektir.

Yüksek Hit Anahtar kelime Seo Çalışması Hizmeti

Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
93
Merhaba Dostlar Uzun süredir. Seo Hizmeti sağlamaktayım. Anahtar Kelime odaklı Yüksek hit getiren kelimeler ve alt Kelimeler Long tail sistemi ile çalışma yapıyorum. ben Black hat seo Tekniği ile çalışmalarımı yaparım. Seo Hizmetinden kastım. sitenizi incelerim nekadar tanıtım çıkılması nekadar footer link alımı paravan site gereksimlerini iç ve dış seo 'da yapacağınızı sizlere söylebilirim. uzun zaman esc video sektorunde sitelerim oldu. zaman zaman site getirip ilk sayfa odaklı satmaktayım.
Tanıtım Hizmeti aldığınız zaman seo ile ilgili danışmanlık isteyen herkesin sorularını cevaplar sorunlarına birlikte çözüm üretebilirim. Ayrıca şıraki konumda paravan site hizmeti vermekteyim.
Bakınız.

Dikkat!! Başka Skype Adresim Yoktur.
İletişim Pm
Skype : live:.cid.37e80688a1564f58

 
Son düzenleme:
Katılım
24 Şub 2020
Mesajlar
93
Günceldir. bugune özel %25 indirim olarak ekstra link ekliyorum. 500 tl lik alımda 125 TL link Ekstra link fırsatını kaçırma
 
Katılım
7 Haz 2020
Mesajlar
16
İş teslim alındı detaylı bir şekilde rapor edildi. Siteleri gayet güzel çalışma sistemi güvenilir.
 
Google ads alanı