Acil Yardım Lütfen okuyun ve cevaplayın Hikaye Sitesi

wbmstr

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar ben normalde işsiz biriyim son 4 aydır ( sansürlenmiştir ) ilanı ve xyz hikayeleri yazıyorum tamamı özgün şekilde ama çalıştığım kişilerden ödeme alamıyorum artık sürekli bir aksilik veya bahane oluşmaya başladı 25 yaşındayım ve babamı 3 ay önce kaybettim annemle tek yaşıyorum evimiz kira zor durumdayım şuanda günlük en az 500 kelimelik 15-20 adet özgün hikaye yazabiliyorum eğer 3-4 gün daha ödeme alamazsam kendime zaten bir iş bulmak için arayışa geçeceğim yani normal bir iş ama benim sizlerden ricam taktiklerinizi verin demiyorum ama ben hikaye sitesi açmak istiyorum akşamları işimden dönünce 15 tane olmasa bile 10 tane yeni hikaye yazabileceğim her gün bunu kendim için yapabileceğim bir sitem olsun istiyorum siteyi inceledim ama genellikle bir çoğunuz video veya ( sansürlenmiştir ) sitesi işindesiniz açıkçası videoları bilmiyorumda ( sansürlenmiştir ) sitelerinde büyük paralar döndüğü için sürekli bir seo çalışması yapılması şartmış ve benim böyle bir param yok o yüzden onuda kenara atmak zorundayım Yani tek yapabileceğim şey hikaye sitesi açmak gibi gözüküyor bu sektörde nasıl ilerlemeliyim tek sermayem kendi yazacağım özgün hikayelerim bana nasıl bir katkısı olur lütfen biraz bilgi verirmisiniz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar