Adwords hileli tıklama yapan kişiler bulundu

Baran

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar adwords hileli tiklama yapan kişileri tesbit ettim.
bu iki kişi
bu ip bloğundan 88 80 tik atmışlar
ben böyle saçmalık görmedim
adam aynı ip ile 80 tıklama atıyor sistem otomatik bunu spam algılayacağı yerde çatır çatır bakiye düşüyor
şu an yağmurlu hava tam günü çekicinin adam 7-24 pc başından saldırıyor
bi safranbolu bi ankara arası mekik dokuyor
tesbitlerimi aynı zamanda yandex metrika ile izledim iki geri bi ileri yapıyor adam url reflesh mantığı
ve bakiyeyi sömürüyor
google de o kadar algoritma vs geliştiren insanlar var işlerine geldiği için müsade ediyor ama böyle reklamcılık olmaz resmen hırsızlık bu bizim paramızı hak etmediği bir şekilde bi nevze çalıyor
sabah yasal işlem başlatcaz ilgili ip numaralarına hiç affetmeyecem 171 tl 200 tl 3günde 400 tl bakiye gitti
misli misli çıkartacam bunları
eğer google yetkileri şu an bu forumda bu yazımı okuyorsa
eğer 3-5 tane lamer'i engelleyemiyorsanız basit bir fload sistemini engelleyemiyorsanız bu işi bırakın ! sektör elinizde diye havalara girmeyin gün gelir öyle bir rakip çıkar bugünlerinizi mumla ararsınız ki gidişatta onu gösteriyor google reklamcılık sektörü böyle giderse 2 aya kalmaz batar. Şimdi milleti sömürmelerine izin veriyor neden mi? 1442 hileli tıklama engellemiş ama bu giden bakiyeler ne olcak? aradım googleyi frewall kurun diyor kurdukal sana ip blokladık adam blokluyorsun başka ip ile fırlıyor
sen sistemine önlem alamazsan biz napalım? değil mi? o önlemi benim almam değil senin sunucundan geliyor tıklama önce senin link'inden süzülerek bana geliyor sen oraya asıl fload engeli koyacaksın 1 kişi bir reklama aynı ip 'den 1 kere tıklayabilme engeli koycaksın onuda ben mi koyacam değil mi?
sizin görüşlerinizi alayım.
Bu arada hilecileri ifşa ediyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar